Politiek
TEST Balkenende tekent contract met de kiezer
DEN HAAG (ANP) – CDA-lijsttrekker Jan Peter Balkenende heeft vrijdag zijn handtekening gezet onder „een contract met de kiezer”. Balkenende zei dat hij als politiek leider van het CDA is af te rekenen op het contract. Er staat onder meer in dat de hypotheekrenteaftrek behouden blijft.
21 May 2010 15:56Gewijzigd op 14 November 2020 10:39
![Balkenende. Foto ANP](https://images.rd.nl/fill/crop:4096:2560:sm/w:1020/plain/https%3A%2F%2Ferdee-prod-bucket-s3-001.ams3.cdn.digitaloceanspaces.com%2FPrestige_Item_1_1716236_40571ba739.jpg)
De CDA-leider wilde de hypotheekrente niet een breekpunt noemen. Dat zal volgens hem blijken als er onderhandelingen worden gevoerd over een nieuw kabinet met andere partijen. Hij stelde dat het behoud van de hypotheekrenteaftrek voor het CDA „buitengewoon veel prioriteit heeft”, omdat het tornen hieraan zorgt voor onzekerheid in toch al moeilijke economische tijden.
Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl