BinnenlandBestuursbenoeming

Eric van der Poel nieuwe bestuurder Gomarus

De Gomarus Scholengemeenschap heeft Eric van der Poel benoemd als voorzitter van het college van bestuur. Hij treedt per 1 augustus 2025 in dienst.

Redactie onderwijs
7 April 2025 11:15Gewijzigd op 7 April 2025 12:42Leestijd 1 minuut
Exterieur van de Gomarus Scholengemeenschap in Gorinchem. beeld ANP, Arie Kievit
Exterieur van de Gomarus Scholengemeenschap in Gorinchem. beeld ANP, Arie Kievit
Van der Poel. beeld Gomarus Scholengemeenschap

Dat maakte de Gomarus Scholengemeenschap maandagmorgen bekend. Van der Poel is momenteel algemeen directeur op het Van Lodenstein College. Hij volgt Chris Flikweert op, die sinds 2003 leidinggeeft aan de reformatorische scholengemeenschap. Over de reden van diens vertrek kan de school niets zeggen.

Van der Poel zegt in een reactie „samen met zijn toekomstige collega’s” te willen gaan voor „kwalitatief en hoogwaardig onderwijs op basis van onze reformatorische identiteit”.

De Gomarus Scholengemeenschap heeft vestigingen in Gorinchem en Zaltbommel en telt circa 1800 leerlingen.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl
Vond je dit artikel nuttig?

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer