Binnenland

Heinenoordtunnel dicht door meerdere brandende auto’s

De Heinenoordtunnel in de A29 bij Barendrecht is in beide richtingen dicht. In de tunnel stonden meerdere auto’s in brand, zo melden de ANWB en Rijkswaterstaat. De brand is inmiddels geblust, vier auto’s moeten worden weggehaald. Volgens de Veiligheidsregio Zuid-Holland-Zuid heeft iedereen de auto veilig kunnen verlaten en zijn er geen gewonden gevallen.

ANP
14 March 2025 18:09Gewijzigd op 14 March 2025 19:08Leestijd 1 minuut

Het incident gebeurde rond 17.30 uur in de tunnelbuis in zuidelijke richting. De brand ontstond volgens de veiligheidsregio na een aanrijding. Rijkswaterstaat zegt dat de tunnel richting Rotterdam voor de veiligheid ook dicht is.

Het is nog onduidelijk hoe lang de tunnel dicht blijft. Weggebruikers kunnen volgens de ANWB omrijden via de Moerdijkbrug, over de A17 en de A16.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer