Binnenland

Verdacht pakketje op Giraffeweg Almere bevat explosief

In een verdacht pakketje dat zaterdagmiddag werd gevonden op de Giraffeweg, in de Faunabuurt in Almere-Buiten, blijkt een explosief te hebben gezeten. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie heeft het object meegenomen en op een veilige locatie tot ontploffing gebracht.

19 April 2025 19:13Gewijzigd op 19 April 2025 20:55Leestijd 1 minuut

Volgens de politie lag het pakketje aan de straatkant van een heg voor een woning. Het werd gemeld door een voorbijganger. Waar het vandaan is gekomen, is niet bekend.

In de nacht van vrijdag op zaterdag was er voor de tweede keer in korte tijd een explosie bij een huis aan de Tapirstraat, die bij de Giraffeweg om de hoek ligt. Of de vondst van het explosief op de Giraffeweg daarmee verband houdt, kan een politiewoordvoerster niet zeggen. „We hebben dat in onderzoek. Het kan ook nog toeval zijn”, stelde zij.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl
Vond je dit artikel nuttig?

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer