Binnenland

Politiemedewerker verwondt mogelijke dief met zwaard

Een 40-jarige man uit Arnhem is zondag zwaargewond geraakt bij een confrontatie met de eigenaar van een fiets, die hij zou hebben proberen te stelen. De man bedreigde de eigenaar met een mes, die daarop een door hem meegenomen zwaard gebruikte. De eigenaar van de fiets werkt bij de politie, maar was tijdens het incident niet aan het werk.

ANP
27 March 2025 17:47Leestijd 1 minuut

De politie meldt het voorval donderdag. Het slachtoffer is na het incident naar het ziekenhuis gebracht. De man met het zwaard is aangehouden en verhoord. De politie stelt dat de man zichzelf mogelijk wilde verdedigen. Daarom is hij na een paar dagen weer vrijgelaten. Hij blijft wel verdachte.

Hoe het kan dat de politiemedewerker met een zwaard rondliep, weet een woordvoerder van de politie niet. Dat is nog onderdeel van het onderzoek. Ook bij welke afdeling van de politie de man werkt, weet de woordvoerder niet.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer