Buitenland

Man die vrouw in Duitse tram in brand stak geeft zichzelf aan

De man die zondag zijn vrouw in brand stak in een Duitse tram, heeft zichzelf aangegeven bij de politie. De 46-jarige Georgiër was op de vlucht geslagen, maar is inmiddels zonder verzet gearresteerd, meldt de politie van de Oost-Duitse stad Gera.

ANP
17 March 2025 10:43Leestijd 1 minuut

De man wordt ervan verdacht dat hij een brandbare vloeistof over zijn vrouw heeft gegoten en die heeft aangestoken. Het slachtoffer liep levensbedreigende verwondingen op. Ze werd met een helikopter naar het ziekenhuis gebracht.

De politie begon een klopjacht naar de verdachte, die kon ontkomen nadat medepassagiers op de noodknop hadden gedrukt. Daardoor stopte de tram en gingen de deuren automatisch open. De trambestuurder gebruikte een brandblusser om het vuur te doven.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer