Buitenland

Trump beëindigt beveiliging Hunter Biden na vraag van journalist

Hunter en Ashley Biden, twee kinderen van oud-president Joe Biden, kunnen niet langer gebruikmaken van beveiliging door de Secret Service. De Amerikaanse president Donald Trump heeft een einde gemaakt aan hun door de overheid betaalde bescherming. Dat deed hij na een vraag van een journalist.

ANP
18 March 2025 00:34Leestijd 1 minuut

Hunter Biden werd volgens Trump door nog achttien beveiligers van de Secret Service beschermd. Voor Ashley waren dertien beveiligers ingehuurd. Die beveiliging is per direct beëindigd, aldus Trump op zijn platform Truth Social.

Enkele uren voor zijn beslissing, kreeg Trump een vraag van een journalist over de beveiliging door de Secret Service die Hunter Biden geniet. Trump zei dat hij daar geen weet van had en de zaak zou onderzoeken. Eerder beëindigde Trump de beveiliging al van zijn voormalige topadviseur John Bolton en voormalig medisch hoofdadviseur Anthony Fauci.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer