Buitenland

Twee vrijwilligers omgekomen in noodweer Italië

Een vader en zoon die tijdens noodweer bij Vicenza in het noorden van Italië als vrijwilligers op weg gingen om hulp te bieden, zijn daarbij omgekomen. Italiaanse media melden dat de 65-jarige Leone Francesco en zijn 21-jarige zoon tijdens de rit aan het uiteinde van een brug in een door het noodweer en aardverschuivingen veroorzaakt gat terechtkwamen.

18 April 2025 14:44Leestijd 1 minuut

Ze zijn toen met hun auto door het snelstromende water meegesleurd. De mannen waren enige tijd vermist, maar de brandweer heeft de twee vrijdag 15 kilometer stroomafwaarts dood teruggevonden.

Elders in het noorden van het land, in een dorpje ten noordoosten van Turijn, verdronk een 92-jarige man in zijn woning toen die plotseling onder water liep.

Italië werd de afgelopen dagen geteisterd door hevige regen en in de Alpen grote hoeveelheden sneeuw. Het weer is nog onstuimig met regen, maar er wordt geen noodweer meer verwacht tijdens het paasweekend.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl
Vond je dit artikel nuttig?

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer