En jawel, voor de vierde keer dit jaar valt er sneeuw in Nederland. Als je nog op de fiets of met de auto de weg op moet: pas op. Het kan op veel plaatsen behoorlijk glad zijn. Is het niet door ijzel, dan wel door sneeuw.
In de St. Nikolaus kerk van het Oostenrijkse Lech wordt zondagmiddag in een speciale mis stilgestaan bij het ski-ongeluk van prins Friso, die dag precies een jaar geleden.
De 13-jarige Anass Aouragh werd al sinds hij naar het voortgezet onderwijs ging, op school gepest. Met die signalen heeft de school ook actie ondernomen. Er is gepraat met de pesters, hun ouders, de eventuele meelopers en Anass zelf.
Burgers’ Zoo in Arnhem krijgt een eigen postzegel. PostNL brengt deze maand een postzegelvel uit ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de dierentuin.
Zodra het luik van de kantine opengaat, stromen de leerlingen van het Calvijn College in Goes toe. „Tien dropsleutels”, zegt een brugklasser. In een mum van tijd ligt een stapel snoep op de toonbank. Geld wordt gewisseld en de volgende is aan de beurt. „Een bakje ananas alstublieft.”
Nederlandse winkeliers zullen de komende dagen 70 miljoen euro extra omzet draaien dankzij Valentijnsdag. Dat verwacht Detailhandel Nederland.
Het villadorp Wassenaar is in shock. Aan de rand van een bos bij de duinen is donderdag het lichaam gevonden van de 13-jarige Anass Aouragh. De politie sluit een misdrijf niet uit.
Het gaat al een stuk beter in het mbo, maar het is nog te vroeg om de norm voor het verplicht aantal lesuren helemaal los te laten.
Groningen is rond middernacht door twee aardbevingen getroffen. Ze hadden een kracht van respectievelijk 2,7 en 3,2. Het epicentrum lag bij het dorp Zandeweer, iets ten zuiden van Uithuizen in de gemeente Eemsmond.
De politie heeft donderdag in een natuurgebied in Wassenaar een dode gevonden. Onderzoek moet uitwijzen of het gaat om de sinds woensdagavond vermiste Anass Aouragh.
Subthema 'In het nieuws : Binnenland'