Binnenland

Man probeert zichzelf in brand te steken bij gemeentehuis Nijkerk

Medewerkers van het gemeentehuis in het Gelderse Nijkerk hebben maandagmiddag voorkomen dat een man zichzelf buiten voor het gemeentehuis in brand stak. Volgens een politiewoordvoerster overgoot de man zich met benzine, maar voor hij zichzelf kon aansteken grepen medewerkers van het gemeentehuis in.

7 December 2020 15:32Leestijd 1 minuut

Ambulancemedewerkers hebben de man nagekeken. Hij is overgedragen aan een hulpinstantie, maar om wat voor organisatie het gaat wil de politiewoordvoerster vanwege privacyredenen niet kwijt. Ook informatie over wie de man is en wat de reden voor zijn actie was, kon de politie maandagmiddag niet zeggen. De man wordt vooralsnog niet aangehouden.

In maart reed een man met een auto in op het gemeentehuis van Nijkerk. De twee incidenten hebben volgens de politie niets met elkaar te maken.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl
Vond je dit artikel nuttig?

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer