Eind oktober was het dan zover: een voeltbalwedstrijd tussen het Ichthus College en het AZC Overberg. De voetbalspullen zijn aangekocht door geld dat tijdens de actie is opgehaald.

Jongens konden zich opgeven, zodat het Ichthus met een team van 14 jongens op kwam draven. Voorafgaand werden de spullen aan Riko van de Weerd overhandigd, want hij en de jongens van het AZC kunnen dit erg goed gebruiken. Dit waren hesjes, pionnen, vlaggen, ballen, keepershandschoenen (die gelijk gebruikt werden) en andere trainingspullen.

De sfeer langs de kant was goed, de teams werden aangemoedigd en er werd veel gezongen. De wedstrijd begon spannend en na een sportieve wedstrijd stond er uiteindelijk 6-1 voor het Ichthus op het scorebord. De jongens van beide teams hadden een leuke wedstrijd en iedereen kijkt met plezier op deze middag terug.