Nu, enkele jaren later, is deze groep christenen nog steeds niet teruggekeerd. Sterker nog: de Pakistaanse overheid is de sloppenwijk aan het afbreken en de christenen raken hun huis opnieuw kwijt. Inmiddels zijn al zeven woningen afgebroken waardoor al zo’n veertig mensen dakloos zijn geworden. Een groot aantal mensen wordt opgevangen door familie.
De Nederlandse Pakistaan Sylvester Bhatti die de christenen in de sloppenwijk ondersteunt, is verontwaardigd over het overheidsbesluit. “De christenen wonen er niet vrijwillig. Ze moesten vluchten omdat het in de wijk waar ze oorspronkelijk woonden niet meer veilig was.”
Een medewerker van SDOK bezocht in eerder dit jaar de sloppenwijk H9 in Pakistan. Van dit bezoek maakt hij een video. Klik hier voor de video.