Ook dit jaar organiseren we namelijk weer de Belijdenisconferentie. Naast het horen van twee sprekers (Ds. H. Polinder en Ds. B.L.C. Aarnoudse), gaan we in gesprek om met elkaar de antwoorden op vragen vanuit de Bijbel te ontdekken. Het programma is interactief opgezet en bestaat uit twee deelthema’s: 'Waarom zou je?' en 'Hoe moet het?'
Herken je de vragen in het filmpje of heb je andere vragen over belijdenis doen? Van harte welkom op DV 5 september 2015 op de Belijdenisconferentie in Meerkerk!
Zin in gekregen? Durf je? Wil je misschien alleen graag oriënteren en samen nadenken omdat je het echt nog niet weet? Meld je aan en neem naast je vragen ook en vooral je vrienden en bekenden mee. Op de website kun je het programma bekijken. Heb je nog vragen? Neem gerust contact op met Jan Post.
Het bezoeken van de Kruispuntconferentie Belijdenis is een mooie manier om je voor te bereiden op het doen van belijdenis of als je belijdenis hebt gedaan je daarin te verdiepen!