Anne van ’t Hul, Esther Huisman, Irene Pul en Anne-Marthe de Weerd uit 3 havo van de Fruytier uit Uddel hebben met hun spel de eerste prijs gekregen van de betrokken docenten Frans. Dat leverde hen een goodiebag van TV5monde, een internationale, Franstalige televisiezender. Ook kregen de scholieren een VVV-bon voor hun inzet.
Het bordspel dat Anne, Esther, Irene en Anne-Marthe maakten, bestaat uit een reis via allerlei landen met als doel zo snel mogelijk Frankrijk te bereiken. Tijdens de reis moeten vragen beantwoord worden en is er geld te verdienen.
Eerste prijs
Evianne Jacobse, Anne Breugem, Tineke Kadijk en Daniëlle Grootenboer van Christelijke Scholengemeenschap Prins Maurits wonnen met hun spel ‘Le jeu de la Francophonie’ de eerste prijs in de categorie bovenbouw. De jury die bestaat uit vertegenwoordigers van het Institut Français des Pays-Bas en van de vereniging van Leraren in Levende Talen, roemde de inzending om de originaliteit en afwerking, zo schrijft de school op Facebook. De leerlingen konden ook op een cadeaubon en goodiebag rekenen.
De prijsuitreiking vond plaats in het Cygnus College in Amsterdam.