Subthema 'Overig : Tips voor 2011'

Tip 52

Tip voor artikelen:

Lees meer

Tip 51

Tip voor een actie:

Lees meer

Tip 55

Tip voor een serie:

Lees meer

Tip 54

Tip voor een artikel:

Lees meer

Tip 53

Tip voor artikelen:

Lees meer

Tip 50

Misschien meer polls om op te stemmen! En mogelijkheid om een nieuwe poll in te zenden via directe link!

Lees meer

Tip 49

Mij lijkt het leuk om leerlingen van een christelijke en openbare of joodse of andere school te vergelijken. Dan kunnen alle leeftijden en niveaus een keer aan de beurt zijn, zodat het voor alle jongeren wel een keer aanspreekt.

Lees meer

Tip 48

Nog een idee: Overleven van daklozen in deze ijskoude winter en hete zomer.

Lees meer

Tip 47

Een soort van vraagbaak. Dat iedereen vragen in kan sturen waar hij/zij mee zit. Er wordt dan bijvoorbeeld om de week een vraag beantwoordt.
Net zoiets als in de Daniël.

Lees meer

Tip 46

Geef een cijfer voor dit idee voor Puntuit. Je mag ook inhoudelijk commentaar leveren: waarom je de tip wel/niet goed vindt. Beoordeel ook op de haalbaarheid van de tip. Of geef via het reactieveld een aanvulling. Kraak elkaars tip niet zomaar af.
Lees meer