De Koninklijke Landmacht organiseert vandaag en morgen de Landmachtdagen in Havelte. Reden voor PuntUit en de landmacht om samen een spetterende quiz te organiseren.
De prijswinnaars mogen een dagje bommen ruimen. Of een rivier oversteken of... We houden het spannend, de genie doet ongeveer alles.
Veel jongeren hebben zitten zwoegen op de vragen. De antwoorden stroomden op de redactie binnen. Jan Soldaat blijkt ook een meisje te kunnen zijn. Opvallend veel dames blijken geïnteresseerd in de wapenrok.
Puntuit-‘notaris’ Michiel Kerpel heeft uiteindelijk (met z’n ogen dicht) drie prijswinnaars uit de mailbox getrokken: Gerwin de Jong uit Berkenwoude (16), Gerline van Driesten uit Nijkerkerveen (15) en David Izelaar (18) uit Capelle aan den IJssel. Van harte!
De genie kan wel wat Puntuit gebruiken!
tekst Gerard ten Voorde, beeld ANP