De survivalbaan op Wegwijs is opgezet door Outback Explorers. In teams van twee (jij en je vriend of vriendin bijvoorbeeld), kun je de baan doen. Dat kost je maar € 1,50, die regelrecht naar Woord en Daad gaat. Voor Haïti, waar elke euro meetelt. Voor de leeftijdsgroep 12 tot en met 15 en voor de groep 16 jaar en ouder hebben we verschillende actieve vakanties als prijs beschikbaar.

12 tot en met 15 jaar

De Jeugdbond Gereformeerde Gemeenten stelt voor het tweetal dat het survivalparcours het snelste aflegt een survival- of mountainbikevakantie beschikbaar. Laat je niet kennen, kom naar die indoor survival en zet de snelste tijd neer.

16 jaar en ouder

Amigo, een organisatieonderdeel van Amicitia Reizen, is helemaal thuis in reizen voor jongeren. Omdat Amigo de actie 'Bouw mee aan Haïti' erg waardeert, stelt ze twee reizen met een waarde van 500 euro beschikbaar voor degenen die de survivalbaan in de kortste tijd afleggen. Je kunt kiezen uit een actieve reis door Turkije (veel cultuur en beweging) of lekker bikkelen in de Oostenrijkse Alpen.

Meer info over de actie lees je op www.jongerenvoorhaiti.nl.