De eigenaar van het huis, die in de bouw zit, is er kennelijk al aan gewend geraakt. Donderdagochtend vroeg toen de politie kwam, had hij al collega’s klaar staan om de ravage op te ruimen. Dat meldde de politie.
In de auto zaten twee mannen uit Oosterhout van 29 en 38 jaar oud. Ze raakten zwaargewond en zijn aangehouden. In de auto werd een lading hennep aangetroffen. De eigenaar van de wagen is een bekende van de politie. De politie vermoedt dat de auto dezelfde is die agenten iets eerder in de nacht met gedoofde lichten en hoge snelheid uit Loon op Zand zagen wegrijden.
Donderdagmiddag was het opruimwerk aan de voorgevel nog in volle gang. De bewoner wilde niet met de pers praten. Overbuurman Ad Konings werd rond half drie gewekt door een harde knal. Toen hij de rolluiken opende zag hij de auto in het huis staan. De vangrail die de bewoner zelf had geplaatst na de eerdere ervaringen, was mee naar binnen gereden.
tekst en beeld ANP