Waarom vind je het leuk om columns te schrijven?
Ik vind het leuk om te schrijven en zo mijn gedachten op papier te zetten. Het leuke aan columns is de vlugge indruk. Je kunt op het onderwerp maar heel kort ingaan. Daardoor hoef je niet alle mitsen en maren te behandelen. Toch is het diepgaand.

Wat zijn onderwerpen waar je graag over schrijft?
Ik schrijf graag over dingen die spelen in het nieuws. Het moet dan wel gaan over grote dingen. Verder ben ik een echte taalpurist. Ik houd van woordgrappen en zal in mijn columns vergeten uitdrukkingen weer tot leven te brengen. Ik hoop maar dat ik niet ouderwets wordt.

Wie zou je in je columns graag op de hak nemen?
Het lijkt me niet zo handig om namen te noemen. Ik neem liever een verschijnsel op de hak. Wij kerkmensen hebben vaak vooringenomen standpunten. Die wil ik graag aan flarden schieten. Om een voorbeeld te noemen: De kritiekloze koningshuisverdwazing.