Feliciteer Amalia op Yord
Prinses Amalia viert vrijdag 7 december haar vierde verjaardag. Wil jij de prinses feliciteren? Klik op Reageer ook en laat een gelukwens achter. Yord stuurt de reacties naar de jarige prinses.
Prinses Amalia is de oudste dochter van prins Willem-Alexander en prinses Máxima en het zusje van Alexia (2) en Ariane (8 maanden). Ze werd geboren in het Bronovo Ziekenhuis in Den Haag, op 7 december 2003.
De toekomstige kroonprinses is de tweede in de lijn van de troonopvolging. Haar titels zijn Prinses der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau. Amalia's namen luiden: Catharina-Amalia Beatrix Carmen Victoria.
Volgende week, op 10 december zal Amalia voor het eerst naar school gaan. Haar ouders hebben gekozen voor de openbare Bloemcampschool in Wassenaar. Het is een gewone school, maar wel een in een chique wijk met veel villa’s. De kinderen op de school scoren ook bovengemiddeld. De prinselijke ouders hebben voor het openbaar onderwijs gekozen, ondanks de aanwezigheid van protestants-christelijke scholen. Amalia krijgt in hogere klassen wel Bijbelse geschiedenisles.
De Bloemcampschool is „verheugd en vereerd” met de komst van het toekomstige koninginnetje. Welke maatregelen de directie heeft genomen, wordt niet bekendgemaakt. Wel is de nieuwsbrief van de site van de school (http://www.bloemcampschool.nl/) verdwenen. Die wordt voortaan via e-mail verspreid.
Haar eerste dag op school moet voor Amalia net zo verlopen als voor andere kinderen, vinden haar ouders. Daarom zijn maandag maar een paar cameraploegen, een paar fotografen en een enkele verslaggever welkom om de aankomst te registreren. De ouders en prinses Amalia gaan bij aankomst direct de school in. Prins Willem-Alexander en prinses Máxima willen zo voorkomen dat Amalia in een zee van flitslicht van fotografen terechtkomt.
Wil jij prinses Amalia feliciteren met haar vierde verjaardag? Klik op Reageer ook en laat een gelukwens achter. Yord print alle reacties uit en stuurt deze naar de prinses. Als er een reactie van het Koninklijk Huis komt, wordt deze op Yord geplaatst.
Reacties (410)
liefs bezorger | maandag 10 december 2007 - 21:05 | ![]() |
aantal posts:6 | Amalia, gefeliciteerd met je 4e verjaardag, en sx6 op school hé?!!
Liefs, Nelleke Xx. |
pieter456 bezorger | maandag 10 december 2007 - 21:18 | ![]() |
aantal posts:5 |
gefelisiteert met je verjaardag leuk that je naar scool mag groetjus Pieter en Alie |
macjacky bezorger | maandag 10 december 2007 - 21:29 | ![]() |
aantal posts:10 | eej veel plezier op sgol he??????![]() |
Peeet bezorger | maandag 10 december 2007 - 21:36 | ![]() |
aantal posts:9 | Hoi Amalia, Is het leuk op school? Van harte gefeliciteerd met je verjaardag, en nog vele gezonde jaren toegewensd. groetjes Petra ![]() |
simone1991 bezorger | maandag 10 december 2007 - 21:37 | ![]() |
aantal posts:12 | haa leuk ik ben ook op 7 dec jaarig groeten jasper en dat je nog groot mag worden |
Aatjuh redacteur | maandag 10 december 2007 - 21:40 | ![]() |
aantal posts:349 | Hartelijk gefeliciteerd en nog vele jaren. God's Zegen toegewenst. |
jettie bezorger | dinsdag 11 december 2007 - 08:18 | ![]() |
aantal posts:18 | hoi, leuk dat amalia nu op school zit. ik hoop dat ze het naar haar zin heeft!! groetjes jettie. |
jellien bezorger | dinsdag 11 december 2007 - 08:25 | ![]() |
aantal posts:9 | hoi, wat leuk dat je op school zit . en nog veel plezier op school. groetjes jellien |
andreatjuh bezorger | dinsdag 11 december 2007 - 16:40 | ![]() |
aantal posts:42 | hoi amalia! gefeliciteerd! leuk dat je naar school mag!!! suc6 | |
liefde maakt gelukkig...;) |
andreatjuh bezorger | dinsdag 11 december 2007 - 16:41 | ![]() |
aantal posts:42 | suc6 op school en doe de groetjes aan iedereen![]() | |
liefde maakt gelukkig...;) |