Yord herfst logo
Home      Zoeken      
<p>Slideshow Amalia</p>

Slideshow Amalia

    Feliciteer Amalia op Yord

    Prinses Amalia viert vrijdag 7 december haar vierde verjaardag. Wil jij de prinses feliciteren? Klik op Reageer ook en laat een gelukwens achter. Yord stuurt de reacties naar de jarige prinses. 

    Prinses Amalia.

    Prinses Amalia.


    Prinses Amalia is de oudste dochter van prins Willem-Alexander en prinses Máxima en het zusje van Alexia (2) en Ariane (8 maanden). Ze werd geboren in het Bronovo Ziekenhuis in Den Haag, op 7 december 2003.

    De toekomstige kroonprinses is de tweede in de lijn van de troonopvolging. Haar titels zijn Prinses der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau. Amalia's namen luiden: Catharina-Amalia Beatrix Carmen Victoria.

    Volgende week, op 10 december zal Amalia voor het eerst naar school gaan. Haar ouders hebben gekozen voor de openbare Bloemcampschool in Wassenaar. Het is een gewone school, maar wel een in een chique wijk met veel villa’s. De kinderen op de school scoren ook bovengemiddeld. De prinselijke ouders hebben voor het openbaar onderwijs gekozen, ondanks de aanwezigheid van protestants-christelijke scholen. Amalia krijgt in hogere klassen wel Bijbelse geschiedenisles.

    De Bloemcampschool is „verheugd en vereerd” met de komst van het toekomstige koninginnetje. Welke maatregelen de directie heeft genomen, wordt niet bekendgemaakt. Wel is de nieuwsbrief van de site van de school (http://www.bloemcampschool.nl/) verdwenen. Die wordt voortaan via e-mail verspreid.

    Haar eerste dag op school moet voor Amalia net zo verlopen als voor andere kinderen, vinden haar ouders. Daarom zijn maandag maar een paar cameraploegen, een paar fotografen en een enkele verslaggever welkom om de aankomst te registreren. De ouders en prinses Amalia gaan bij aankomst direct de school in. Prins Willem-Alexander en prinses Máxima willen zo voorkomen dat Amalia in een zee van flitslicht van fotografen terechtkomt.

    Wil jij prinses Amalia feliciteren met haar vierde verjaardag? Klik op Reageer ook en laat een gelukwens achter. Yord print alle reacties uit en stuurt deze naar de prinses. Als er een reactie van het Koninklijk Huis komt, wordt deze op Yord geplaatst.

    Reacties (410)

    grutto
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:48

    ha Amalia

    gefeliciteerd met je 4de verjaardag.

    heb je leuke cadeau's gekregen?

    Nu mag je naar de grote school

    Veel plezier

    groetjes Joanne, Erika en Hessel

     

     

    sproetje-94
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:2

    heajj!

    van harte amalia

    heeel veel plezier op school...

    en een heeeele leuke dag en een vet cool jaar met papa,

    mama en je zusjes!

     

    liefs een scherpenzeelse onderdaan!

    fladder
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:53

    hè amalia!!

    gefeliciteerd hè!!

    grxxtjes ..... mij

    Siberian_Tiger
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:41

    dat koniklijk huis kan me eigenlijk niet boeie
     Computerproblemen?
    www.onlineicthulp.nl
    flipje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:20

    Beste prinses Amalia,

    Hartelijk gefeliciteerd met je 4e verjaardag!

    Ik hoop dat je nog veel gezegende jaren zult krijgen samen met je ouders en zusjes.

    Groetjes, Alie

    andientjuh
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:7

    Hallo Amalia

    Van harte gefeliciteert met je verjaardag

    Heb je veel cadeau´s gehad? Prettige dag verder!!!

    groetjes Annedien

    Holland
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:236

    heey gefeliciteerd met ju verjaardag!!!!!!!!!

    ju mag nu naar school hè? leuk

     

    groetjes

     kben wir an vakantie toe!!!!!!!!!
    rooieria
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:397

    Koninklijke hoogheid prinses Amalia, gefeliciteerd met je verjaardag! Ik hoop dat wij later een goede, lieve koningin krijgen!

    Veel groetjes..

     een nuchtere zeeuw :-)
    tinus
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:8

    Heejj Amalia, Van harte gefeliciteerd met je verjaardag!! Nog vele jaren en Gods zegen toegewenst..

    Jantine

    klok
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:77

    heey

    gefeliciteerd he

    en je maag naarschool he spannend

    sucsses

    lienlees
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:184

    lieve Amalia,

    gestelisifeert met je 4 de verjaardag

    groetjes van Esther van den brink en Elin

    ikke22
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:7

    hoi

    hartelijk gefeliciteerd hor

    groetjes

    ikkie15
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:1

    hoi....

    hahahah srry orz.. ik vind het egt raar als je op een site gaat zetten feliciteer Amalia..! en dan zijn er ook nog een paar van kids die er dan opzetten...:: Ga je nu ook naar school of goed je best doen orz.. suc6 op school enzo..! jah srry maar kvin je dan erg dom orz.. denk je dat amalia dat nou leest ahahhahahahahahahahaahahahhahahhha

    verali1
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:11

    Lieve Amalia,

    Van harte gefeliciteerd,4 jaar,wat ben je al groot! Wat leuk dat  je al naar school mag veel succes! en nog een leuke verjaardagsviering verder!

    Groetjes Veraline

    janvanveluw
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:1

    lieve amalia

    nog van hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag er zijn al veel reacties binnengekomen ik wil ook graag reageren je bent 4 jaar geworden en heb hopelijk veel cadeaus gehad maar nog van harte he en ik hoop dat je het fijn vindt op school naar welke school ga je? zul je de familie ok feliciteren van mij en de groeten doen ik hoop dat je veel plezier en een leuke juf krijg op school succes

     

    groetjes jan van veluw

     

    [1]  «  20  21  22  23  24  25  26  »  [28]