Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Mag het van Sonja?

    „Als ik op zondag een taartje op heb, neem ik de volgende dagen geen koek”

    Het kan snel gaan. Twee jaar geleden was Sonja Bakker nog een onbekende gewichtsconsulente uit een dorpje in Noord-Holland. Inmiddels weet bijna iedereen wat sonjabakkeren is. Vorig jaar ging meer dan 670.000 keer het boek ”Bereik je ideale gewicht” over de toonbank.

    Het bijzondere van de methode van Sonja Bakker? Er is niets ingewikkelds aan. „Bij mij gaat het om eenvoudige en lekkere recepten waarbij je niet al te veel hoeft na te denken”, erkende ze zelf ooit volmondig. „Ik ben in negen weken van 72,6 naar 65,6 kilo gegaan en heb lekker gegeten”, vertelt een sonjabakkeraar.

    Ze zou eigenlijk nog wel wat meer willen afvallen, maar streeft er voorlopig naar om niet te groeien. „Ik ga elke week even op de weegschaal. Als er weer wat bij is gekomen, ga ik een paar dagen streng doen.”

    Ze denkt dat ze door de methode van Sonja Bakker anders is gaan eten. „Meer groente, minder aardappels. En snoepen doe ik nu meer gedoseerd. Als ik op zondag een taartje op heb, neem ik de volgende dagen geen koek. En thee en water in plaats van frisdrank is eigenlijk best lekker.”

    Lees het hele artikel op www.refdag.nl.

    Reacties (32)

    loe
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:42

    @paasei eet leeker veel taartjes en snoep en bew eeg zo - mogelijk!!! dan kom je misschien aan!!!
    loe
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:42

    @ minnie zoon boek kost maar leifst 13,95!!!! jij word nit allen maar slanker maar j portemenee ook!!!
    Jadie
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:14

    Het werkt echt, hoor! Je eet heerlijk en niet veel calorieën! En wat kost zo'n boekje nou? Niet veel, hoor... Nee, als je wilt lijnen moet je zeker gaan 'sonjabakkeren'!
    newholland
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:12

    eejj ik, weet waar ze woont ze woont in een belagelijk groot huis en als je komt collecteren dan zegt nee ik heb al wat gegeven en ze is best hoogmoedig dus pas op meschien wordt je dat ook wel van dat boek mazzel
    Bowey
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:28

    Sonja Bakker = STOM!!! :D Maar ik heb wel vandaag SASdag!!!
    Wouter2
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:17

    het is heel handig alleen nu doet ze het voor het geld!!
    sing4Him
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:93

    lekker eten en Sonja Bakker!!!! naja zeg. Dieeet van Sonja is hongerlijden!!!
    Jeanet
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:53

    nou ik vind het maar een beetje onzin. as je égt wil lijnen, dan kan je dat ook wel zonder sonja... hoor
    Princess
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:77

    Heey mensjs hier, Sonja is echt super goed! Ik wil het graag iedereen aanraden! En het is eche geen honger lijden met Sonja! xxx As
    ikkkke
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:29

    joehiee.... ik heb sonja egt nie nodig hoor... niet iedereen is te dik :S
    lena_love
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:15

    sonja is wel goed ja me broer en me moeder al 16 kilo kwijt!!!!!:P
    Kikkertje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:15

    @ ikkkke jij blij! pfft Iedereen mag er zijn zoals hij is!!!!!!!! en iemand die er wat aan wil doen, gewoon doen, je komt er echt!!!!! laat je niet ontmoedigen!!!!!!!!!!!!!!!
    rrrrrrrrrrotterdammer
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:279

    dit is egt kant en klare onzin!! iedreen heb ut ur ineens over...;-|
     Sometimes you wonder if the road you're on has a reason... Try to go on when you just don't know! --
    --------
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:31

    goed zo sonja!!!! je bent mijn voorbeelt. ik vind mezelf namaljik veel te dik ik ben 1.63 en weeg 50 niet normaal meer ik wil om te beginnen eerst 10 kilo afvallen!
    --------
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:31

    @ Princess daar ben ik het helemaal mee eens!
    «  1  2  3  »