Politiek

Verdonk vraagt paperclips, nietjes en gummetjes

Verdonk wil een hoofdkwartier voor haar beweging Trots op Nederland opzetten, maar heeft daarvoor zo ongeveer nog wel alles nodig.

3 September 2008 18:40Gewijzigd op 14 November 2020 06:19Leestijd 1 minuut
DEN HAAG - Verdonk vraagt sympatisanten haar te helpen het hoofdkwartier van haar beweging Trots op Nederland aan te kleden. Foto ANP
DEN HAAG - Verdonk vraagt sympatisanten haar te helpen het hoofdkwartier van haar beweging Trots op Nederland aan te kleden. Foto ANP

Een kantoor in Den Haag is er inmiddels. Woensdag heeft Verdonk in een e-mail aan sympathisanten spullen gevraagd om het kantoor te kunnen inrichten. Zo wil ze graag paperclips, nietjes, gummetjes, puntenslijpers en afvalbakken. Ook onder meer potloden, bureaulampen, stoelen, telefoons, een vergadertafel en een telefooncentrale zijn volgens de politica van harte welkom.Verdonk zegt met het hoofdkwartier de uitbouw van haar beweging „een enorme boost" te willen geven.

RD.nl in uw mailbox?

Ontvang onze wekelijkse nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.

Hebt u een taalfout gezien? Mail naar redactie@rd.nl
Vond je dit artikel nuttig?

Home

Krant

Media

Puzzels

Meer