Winnaar droombaan door giftige kwal gestoken
ADELAIDE (AP) – De winnaar van 'de beste baan ter wereld', de Brit Ben Southall, is gestoken door een giftige kwal.
De 34-jarige Southall 'werkt' als opzichter op het paradijselijke Australische Hamilton eiland. Eerder deze week werd hij tijdens het jetskiën in zijn arm gestoken door een Irukandji-kwal. De steek van zo'n kwal kan dodelijk zijn, schreef Southall dinsdag op zijn blog.
Het is allemaal goed afgelopen, meldt Southall. Hij werd door de staf die zijn verblijf op Hamiliton begeleidt onmiddellijk naar de dokter gebracht toen hij last kreeg van koorts, misselijkheid, hoofdpijn en pijn in zijn rug. Ook was zijn bloeddruk gestegen en kampte hij met kramp in zijn borstkas. Hij kreeg medicijnen om de symptomen en de pijn te bestrijden, zodat hij rustig kon slapen.
Na een goede nachtrust was het ergste leed geleden, zo meldt hij. Southall heeft nog een paar dagen te gaan op Hamilton. Zijn droombaan, die hij bemachtigde door een wedstrijd van een Australisch toerismebureau te winnen, houdt in dat hij een half jaar op het eiland vertoeft en daar alleen maar hoeft te genieten en te bloggen. Voor zijn moeite krijgt hij ook nog eens 150 duizend Australische dollar (ruim negentigduizend euro).
Reacties (25)
hengelar13 bezorger | zaterdag 2 januari 2010 - 13:26 | ![]() |
aantal posts:29 | auw sjal wel sjeer gedaan heppe |
Arendsoog redacteur | zaterdag 2 januari 2010 - 19:12 | ![]() |
aantal posts:600 | errug | |
Witte Veder |
rerette stagiair | maandag 4 januari 2010 - 16:56 | ![]() |
aantal posts:85 | aauuuh dat doet wel ff zeer denk ik |
JSF correspondent | woensdag 6 januari 2010 - 12:20 | ![]() |
aantal posts:225 | auw niet zo leuk |
nootjebo bezorger | woensdag 6 januari 2010 - 19:47 | ![]() |
aantal posts:6 | sjeker niet |
Friesche bezorger | vrijdag 8 januari 2010 - 19:25 | ![]() |
aantal posts:41 | Werk jij niet echt!!!??? Dan ben jij nutteloos voor de maatschappij! |
dave888 bezorger | maandag 11 januari 2010 - 10:56 | ![]() |
aantal posts:5 | verrek hengelar13
bezorger schreef op zaterdag 2 januari 2010 - 13:26 auw sjal wel sjeer gedaan heppe
|
anne bezorger | woensdag 20 januari 2010 - 13:05 | ![]() |
aantal posts:1 |
joppytjuhh
verslaggever schreef op woensdag 30 december 2009 - 12:01 hij kan beter ECHT gaan werken zegg.!dat vind ik niet
|