Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Nederland rouwt mee met Kampen

    KAMPEN – Op diverse condoleancesites staan verslagen reacties op het nieuws van de dood van de vier Kampense jongetjes die gisteren bij een woningbrand om het leven kwamen.

    „Een nachtmerrie”, „Drama”, „Afschuwelijk”, „Verbijsterend.” Uit de ruim 300 reacties op condoleanceregister.nl blijkt dat het medeleven groot is met de familie waarvan woensdagmorgen vroeg vier zoontjes in hun slapen overleden door brand.

    Jolanda: „In mijn gebeden zal ik God vragen jullie veel kracht en bescherming te geven.”

    Corien: „Ik ken jullie niet, maar weet dat ik voor jullie bid. Dat jullie geloof niet ophoudt, zoals de Heere Jezus dat ook voor jullie bidt.”

    Ook de waaromvraag komt naar voren. „Veel zal de vraag opkomen: „Waarom liet God dit toe?” Ik hoop dan ook dat dit niet als argument gebruikt zal worden om daarom met de vuist naar de hemel te gaan staan, maar juist om te bidden om wijsheid en kracht van boven!”

    De vlag hangt woensdag halfstok bij de Groen van Prinstererschool in Kampen.

    De vlag hangt woensdag halfstok bij de Groen van Prinstererschool in Kampen.

    De lichamen van de kinderen zijn gistermiddag geborgen.

    De Groen van Prinstererschool in Kampen, de reformatorische basisschool waar drie van de vier slachtoffers op zaten, schakelde de hulp in van medewerkers van Eleos en van SGJ Christelijke Jeugdzorg.

    Volgens burgemeester Oosterhof, die een bezoek bracht aan het huis om zijn medeleven te betuigen, was de woning wel geschikt voor zo’n groot gezin. „Het is een particulier huis en ze schikten zich in deze situatie.” Ook zei hij: „De zolderverdieping is moeilijk begaanbaar.” Hij doelde daarbij op de werkzaamheden van de brandweer.

    Voor het door brand getroffen gezin uit Kampen is een definitieve opvang geregeld. Het gezin kan zijn intrek nemen in een vervangende woning, meldde locoburgemeester Boerman gisteravond.

    Reacties (31)

    1  2  3  »  
    saartje
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:139

    egt vreselijk

     ik <3 g
    abie
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:166

    ja dat snap ik wel het is ook heel erg

    Classic
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:213

    afschuwelijk.. een trauma een nachtmerrie!!

    je zou tog gek worden van verdriet?

    ik wel tenminste!!

     Doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg..
    schooltas
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:1716

    God heeft ook weer gesproken  in Nederland.....schrik zit er in..en wij? mogen  nog leven besef is er niet! en dat gezinwordt afgeschreven in telegraaf als AMISCH gezin walgelijk..hoop dat ze wel brandalarm  hadden hangen wij hebben dat wel me tons groot gezin...en zolder is heel goed bereikbaar...de vader was aan varen   tjongen wat erg dat hij er ook niet was op dat moment.........  Gods Genade.toegebeden  en fam leerkrachten buren  en enz..vrienden......onze hulp is niks tege over GOds hulp

    ForLife
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:2239

    Het is zo erg he!

    Jaco
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:273

    Het is ook hartverscheurend voor dat gezin om in 1 keer 4 kinderen te moeten verliezen. Iedereen hoor je er ook over, iedereen is er een beetje van 'slag' van.

    jopie
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:15

    wat erg!!!!

    verschrikkelijk.....

    jootju
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:20

    vreselijk

    in 1 keer 4 kinderen kwijt

    heel veel sterkte

     jojo
    snoepiemy
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:405

    wt een dramatisch, saai, veel te snel gebruikt woord is drama! ik vind het woord hiervoor zelfs nm btj ongepast! drama kun je vil btr gebruiken voor bijv. een fles limonade, die over de vloerbedekking leeggelopen is, o.i.d. dat is een foutje, die te herstellen is, mr de hersteller kan het een drama noemen omdat t g1 leuk werkje is. n dood kun je nii herstellen. t is wel afschuwelijk

    hoihoi
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:2992

    afsguwelijk!!!!

    margroet
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:2881

    egt vrsgrikkluk!! wel fijn dat heel NL meeleefd!

     B3VA is the best..
    mvl
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:64

    familie van de vier kinderen en de ouders gecondeleerd

    Fietsje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:25

    Vreselijk is dit,! hier zijn geen woorden voor. Familie veel sterkte . We bidden voor jullie

    Pienemienn
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:584

    Echt verschrikkelijk..

    joppytjuhh
    verslaggever
    Quote bericht
    aantal posts:1138

    verschrikkelijk!! kzou me egt geen raad weten van verdriet als k die ouders was.

     KUZZZ ies van mij <3 ILOVEU
    1  2  3  »