Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Iran slaat bedevaart over vanwege griep

     

    TEHERAN (AP) – Iran verbiedt dit jaar tijdens ramadan bedevaarten naar Mekka om de verspreiding van de Mexicaanse griep tegen te gaan.

    Bedevaart naar Mekka.

    Bedevaart naar Mekka.

    Bij de hadj komen in de maand ramadan miljoenen moslims uit de hele wereld naar Mekka in Saudi-Arabië. Jaarlijks maken ongeveer een half miljoen Iraanse pelgrims de bedevaart. Minister van volksgezondheid Kamaran Baghhri Lankarani is bang dat zij besmet raken en het griepvirus mee terug nemen naar Iran.

    In Iran zijn tot nog toe 145 gevallen van Mexicaanse griep geregistreerd. De eerste patiënt was een 16-jarige jongen die eind juni met zijn ouders uit de Verenigde Staten was gekomen, maar de meeste gevallen zijn met reizen naar Saudi-Arabië in verband gebracht.

    De ramadan begint dit jaar eind augustus.

    Reacties (16)

    «  1  2 
    ikreageer
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:180

     

    djossie
    redacteur schreef op vrijdag 7 augustus 2009 - 10:38

     

    schooltas
    verslaggever schreef op donderdag 6 augustus 2009 - 22:50

     

    saartjjuhh
    redacteur schreef op donderdag 6 augustus 2009 - 20:58

     

    Lizy
    correspondent schreef op donderdag 6 augustus 2009 - 15:52

     

    schooltas
    verslaggever schreef op donderdag 6 augustus 2009 - 11:34

       tjaa waar zijn we nou  bang voor??  de Heere gaat door met zijn oordelen.t  TOTDAT  we berouw hebben   IRAN..........bergrijp zorgdheid wel.......ach  vin wel zielig GELOOF  vertrouwen op GOd?wat zullen wij doen als we vandaag krijgen i n Utreg? nee ons Zondenmoeten belijden...De Heere weet wat goed voor ons is het zij ziekte of voorspoed

    wie begrijpt deze reacties??


     

    ik niet

    duidelijk   zat om te berijpen....je wilt niet berijpen
     


    ik begrijp het wel, begrijp ook je smileys maar als er zoveel het niet snappen kun je toch wel wat duidelijker zijn? ik bedoel dit niet beledigend echt niet maar zo krijg je toch iedereen over je heen? daar zit je toch ook niet op te wachten... al lijkt het soms van wel


    Het is een beetje moeilijk geformuleerd.. Vind ik idd ook ja, en die smiles zijn ook beetje vaag gekozen....

    Ik begrijp het niet helemaal, maar wel de strekking dat we onze zonden moeten belijden en daar berouw over moeten hebben wil God de oordelen stoppen... Daar ben ik het wel mee eens..

    Ik denk de laatste tijd ook best wel eens over Sodom en Gomorra.. wat is het verschil nog met Amsterdam en andere buitenlandse (en binnenlandse!) steden?? Soms best verontrustend!!

    «  1  2