Aap plast op president Zambia
LUSAKA (ANP/RTR) – De Zambiaanse president Rupiah Banda heeft woensdag een onaangename aanvaring gehad met een aap. Tijdens een persconferentie urineerde het dier vanuit een boom op het pak van de politicus.
„Misschien moet ik dit maar als een zegen beschouwen", reageerde Banda ad rem. De journalisten en diplomaten die aanwezig waren bij de bijeenkomst, schoten in de lach, waarop de president zijn betoog vervolgde.
De residentie van Banda en het omliggende terrein bieden niet alleen onderdak aan de president, maar ook aan een flink aantal dieren. Naast apen leven er onder meer antilopen en vogels.
Reacties (20)
--Linda-- correspondent | vrijdag 26 juni 2009 - 22:11 | ![]() |
aantal posts:206 | haha ik hab het een paar dagen geleden op een andere site gekeken. tzag er echt chill uit. die man keek zo naar boven.... |
Olam-Tjikke redacteur | vrijdag 26 juni 2009 - 22:57 | ![]() |
aantal posts:349 |
bmwfan
redacteur schreef op vrijdag 26 juni 2009 - 07:27 haha! sta je ook voor aap....
|
dolfijn stagiair | zaterdag 27 juni 2009 - 08:13 | ![]() |
aantal posts:65 | hahahahahhahahahahahhahahahahah |
Arendsoog redacteur | zaterdag 27 juni 2009 - 08:17 | ![]() |
aantal posts:600 | lollig | |
Witte Veder |
willie bezorger | zaterdag 27 juni 2009 - 09:56 | ![]() |
aantal posts:21 |
vin ik een goeie | |
willemijnvanthul |