Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Loverboy-slachtoffer eist geld van school

    Schrijfster Maria Mosterd, die slachtoffer werd van loverboys en daar later het succesvolle boek ’Echte mannen eten geen kaas’ over schreef, eist 74.000 euro schadevergoeding en smartengeld van de Thorbecke Scholengemeenschap in Zwolle.

    Ze vindt dat de school niet heeft gezorgd voor een veilige leeromgeving.

    Dat heeft haar advocaat, Ernst Muller, gezegd. Volgens hem lette de school onvoldoende op en greep hij niet in, toen Maria vaak spijbelde. Ze zou in die tijd geronseld zijn door de loverboys en door hen ingezet als prostituee.

    „Het was bekend dat de problematiek daar speelde. De school was in die tijd bezig met allerlei programma’s om het tegen te gaan”, aldus Muller. Volgens hem had de school het vele spijbelen moeten opmerken en ertegen moeten optreden.

    De Thorbecke Scholengemeenschap wilde woensdag niet reageren. Zij zal dat tijdens de rechtszaak doen.

    Reacties (35)

    «  1  2  3 
    Ann_love_Santana
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:302

     

    ellu
    correspondent schreef op woensdag 6 mei 2009 - 20:12

     

    schooltas
    verslaggever schreef op woensdag 6 mei 2009 - 19:42

     

    bmwfan
    redacteur schreef op woensdag 6 mei 2009 - 13:19

     

    schooltas
    verslaggever schreef op woensdag 6 mei 2009 - 12:11

    vreselijk als je dit te beurt valt  A  U  B blijf op uw hoede meiden..


    ja maar jammer genoeg worden er veel te veel ingeluisd


     

    Ja..maar   thuis moeten ze ook op hun hoede zijn..waa je bent wie je belt..enz!!


    mijn ouders hoeven anders echt niet te weten met wie ik allemaal bel/sms hoor!.  maar het is wel zo dat je er zo bent ingeluisd, die jongens zijn meestal fet knap en ze hebben veel geld waar ze je cadeautjes van geven, als je erg onzeker bent, dan streelt het echt wel als een hele knappe vent je van school haalt en verkering o.i.d. met je wil!


    Ja idd, ze doen zich ook hartstikke aardig voor... Dus je kunt niet zo makkelijk nee zeggen! Als je onzeker bent is het sowieso best fijn als iemand er zogenaamd voor je is en met je meeleeft...

     Geloof in jezelf!

    Leanne
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:242

     

    Pien95
    stagiair schreef op woensdag 6 mei 2009 - 14:35

     

    ikeeeeeeeee
    bezorger schreef op woensdag 6 mei 2009 - 13:41

    ik vindt dat ze geen schadevergoeding hoeven te betalen. zij konden er niks aan doen.

    maria had zelf op moeten passen!

    helemaal mee eens!! wie gaat er na zo'n tijd nog geld eisen?!!!

    Ze had zelf moeten oppassen, dat ligt echt niet aan school!! en ze zijn echt ekl als ze het doen, we leven nalin een crisis.... die is er al  door dit soortr gedoe en dan zouden ze er ook  nog aan toegeven!!!!!!!!!!!!!!!!???

    ik denk niet dat zij er iets aan kon doen. die loverboys hadden haar denk ik helemaal in hun macht. dus je kan haar niet de schuld geven. maar of geld eisen goed is... dat weet ik ook niet hoor. geld is toch ook niet alles.
     

     De meeste mensen vinden kritiek niet erg, zolang iemand anders het mikpunt is. Suzan L. Wiener
    grapjas
    verslaggever
    Quote bericht
    aantal posts:1033

     

    Ann_love_Santana
    redacteur schreef op woensdag 6 mei 2009 - 20:17

     

    schrijvertj
    bezorger schreef op woensdag 6 mei 2009 - 19:17

     

    Ann_love_Santana
    redacteur schreef op woensdag 6 mei 2009 - 11:55

    Ik vind wel dat de school dat geld moet betalen... Als iemand vaak spijbelt begint er toch wel een lampje bij je te branden?

    Dat weet ik niet?? SPijbel er iemand in jou klas vaak? Misg wordt diegene ok wel mishandeld of verkracht! Mar of er een lampje gaat brande?? Ik denk (eigelijk weet ik zeker) van niet!
     


     

    Bij ons krijg je een gesprek als je vaak spijbelt...


    Ja da vink goed van sgool mar kdenk da sgol er dan nog nie zomaar achterkome want j ga da nie aan de grote klok hange denk?!

    miekie
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:160

     

    ikeeeeeeeee
    bezorger schreef op woensdag 6 mei 2009 - 13:41

    ik vindt dat ze geen schadevergoeding hoeven te betalen. zij konden er niks aan doen.

    maria had zelf op moeten passen!


    daar ben ik het niet mee eens als je eragter komt dat het een loverboy is is het al te laat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     I Love Jou
    hoihoi
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:2992

     

    Ann_love_Santana
    redacteur schreef op woensdag 6 mei 2009 - 11:55

    Ik vind wel dat de school dat geld moet betalen... Als iemand vaak spijbelt begint er toch wel een lampje bij je te branden?


    tja, dat word vaak agteraf gezegd!is mar agteraf prate...dat gaatt makkelijkst!

    «  1  2  3