Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Obama ’woest’ over rondvlucht Air Force One

    De Amerikaanse president Barack Obama is woedend over de rondvlucht van het presidentiële vliegtuig boven het schiereiland Manhattan in de stad New York. Door het laag overvliegende toestel renden duizenden mensen de straat op, bang voor een nieuwe ’11 september’.

    De Air Force One landt op het vliegveld.

    De Air Force One landt op het vliegveld.

    „Het was een vergissing. Wij kwamen er gelijk met jullie achter, en het zal niet nog een keer gebeuren”, zei Obama dinsdag (plaatselijke tijd). Volgens zijn woordvoerder was de president woest toen hij hoorde van de rondvlucht. Obama laat nu onderzoeken hoe het besluit voor de vlucht is genomen. „De president zal vervolgens noodzakelijke stappen nemen”, aldus de zegsman.

    Het vliegtuig van Obama, Air Force One, vloog maandag een half uur lang laag rond boven Manhattan en het Vrijheidsbeeld. Het ministerie van Defensie gebruikte het toestel voor een fotoreportage. Tijdens de vlucht werd het vliegtuig begeleid door twee straaljagers, waardoor nietsvermoedende mensen in New York het gevoel kregen dat de Boeing 747 was gekaapt.

    Dit bracht de herinneringen aan 11 september 2001 terug, toen twee gekaapte vliegtuigen in de torens van het World Trade Center vlogen. Daardoor kwamen ruim 2600 mensen om het leven.

    Reacties (34)

    «  1  2  3 
    willeke13
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:121

    ergt jammer dat dat net gebeurd is de mensen krijgen net een beetje vertrouwen!!! en dan zo!!

    MusicLover
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:279

    tja...zo gaat dat tegenwoordig!

     Sometimes you wonder if the road you're on has a reason... Try to go on when you just don't know! --
    lijnz
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:196

     

    apiestaart
    bezorger schreef op vrijdag 1 mei 2009 - 20:42

     

    abctotxyz
    correspondent schreef op vrijdag 1 mei 2009 - 17:10

    Kan Obama woest worden dan??


    nooit gehoord,

    jij wel


    zou et?

    hij heeft wel n rimpel boven zn neus

     Bier&me Mattie(s., Its all my life,. Forever&ndEver.!!
    Willempie
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:42

     

    lijnz
    bezorger schreef op zaterdag 2 mei 2009 - 19:11

     

    apiestaart
    bezorger schreef op vrijdag 1 mei 2009 - 20:42

     

    abctotxyz
    correspondent schreef op vrijdag 1 mei 2009 - 17:10

    Kan Obama woest worden dan??


    nooit gehoord,

    jij wel


    zou et?

    hij heeft wel n rimpel boven zn neus


    staat boos mischien gaat tie nog bozer worden als die oud is

    «  1  2  3