Driekwart 9-jarigen heeft mobieltje
ROTTERDAM – De mobiele telefoon is zo goed als ingeburgerd bij kinderen tussen de 9 en de 13 jaar.
Dat blijkt uit een gisteren gepresenteerd onderzoek van Youfone, een provider van mobiele telefonie, onder 523 ouders.
Van ruim driekwart van alle ouders met kinderen tussen de 9 en de 13 jaar heeft één of meer kinderen een mobiele telefoon.
De belangrijkste reden waarom zoon of dochter een mobieltje krijgt van de ouders, is de behoefte aan optimale bereikbaarheid en maximale veiligheid.
Bijna alle ouders vinden dat zij altijd mobiel bereikbaar moeten zijn voor hun kinderen.
Moeders kopen vaker dan vaders een mobieltje voor hun kind, omdat hun dit een gerust gevoel geeft. Deze reden wordt vaker genoemd wanneer het om een dochter gaat dan om een zoon.
Bijna alle ouders vinden het belangrijk dat de telefoonkosten niet uit de hand lopen. Daarom kiezen ze in veruit de meeste gevallen voor een prepaid mobieltje. De voornaamste reden daarvoor is het kunnen beheersen van de belkosten.
Reacties (50)
hm4ever stagiair | woensdag 22 april 2009 - 20:31 | ![]() |
aantal posts:83 | en ik nog niet!!! |
goudvis stagiair | woensdag 22 april 2009 - 21:23 | ![]() |
aantal posts:53 | ik heb er ook 1 en gniet lkr dr vn mn vriendin en de jeugd!!!!!!! |
-marjon- bezorger | donderdag 23 april 2009 - 09:25 | ![]() |
aantal posts:26 | we mochten pas als we op de v o zitten |
Klaartje redacteur | donderdag 23 april 2009 - 16:01 | ![]() |
aantal posts:261 | nou e... ik ben nu 13 en kheb er nog geen. En ook nog eens: krijg er volgend jaar 1!! heb er zin in... | |
I LOVE........... jaja!! |
Arendsoog redacteur | donderdag 23 april 2009 - 16:13 | ![]() |
aantal posts:600 | dreikwart van de jarigen-9e dat is aardig niet niks | |
Witte Veder |
wille bezorger | donderdag 23 april 2009 - 16:27 | ![]() |
aantal posts:45 | uitslover
|