„Aantal digibeten moet omlaag”
APELDOORN - Kun je het je voorstellen dat er mensen zijn die niet of nauwelijks gebruik maken van e-mail of internet? Toch zijn ze er. In Nederland 1,6 miljoen. Digibeten heten ze.
De komende vijf jaar wordt er 12 miljoen euro uitgetrokken voor deze groep mensen. Het geld is ook bedoeld om ouderen bij internet te betrekken en om jongeren te stimuleren veilig te surfen op het wereldwijde web.
Staatssecretaris Heemskerk van Economische Zaken start donderdag een actieprogramma: Digivaardig & Digibewust.
Volgens Heemskerk lopen digibeten kansen mis en hebben ze minder kans op een baan, doordat ze de aansluiting op de arbeidsmarkt verliezen. In zijn ogen is met het terugbrengen van het aantal digibeten economisch en persoonlijk veel winst te behalen.
Reacties (25)
Maljaars redacteur | vrijdag 6 februari 2009 - 21:56 | ![]() |
aantal posts:438 | stel je voor zit mijn opa acher de pc hij weet volgens mij nauwelijk hoe dat ding aan moet zo zijn er in de buurt wel meer |
kootjebroekster bezorger | zaterdag 7 februari 2009 - 14:50 | ![]() |
aantal posts:24 | Huhumbah |
TheFlyingDutchWoman correspondent | zaterdag 7 februari 2009 - 16:48 | ![]() |
aantal posts:226 | Mijn oma doet ook een cursus!! Toch leuk dat mensen op hoge leeftijd nog de intresse hebben om dat te leren |