Bruid zoekt gasten
LONDEN (ANP/DPA) - Een Oekraïense vrouw die in Groot-Brittannië wil trouwen, zoekt per advertentie naar gasten, die bij de inzegening van haar huwelijk willen zijn. Zij is bang dat de kerk anders te leeg is.
Volgens het Britse persbureau PA kunnen alleen de ouders van de bruid de plechtigheid bijwonen. In de advertentie op een internetplatform roept de vrouw dertig „eerbare” mensen op zich te melden. Ze heeft ook nog getuigen nodig.
De vrouw wil dat ongeveer 150 mensen de huwelijksdienst bijwonen. De familie van de bruidegom komt wel. Wie naar de kerk komt, mag aanzitten aan het huwelijksmaal. „Voor jou kan het een supertijd van ontspanning en plezier zijn”, probeert de vrouw interesse te wekken. Wie belangstelling heeft, moet een foto van zichzelf sturen en iets over zichzelf melden.
Reacties (58)
friend correspondent | dinsdag 13 januari 2009 - 19:17 | ![]() |
aantal posts:142 | ik vraag me af waarom ze trouwt! |
4liekje bezorger | dinsdag 13 januari 2009 - 19:25 | ![]() |
aantal posts:31 | aandagttrekker |
Maljaars redacteur | dinsdag 13 januari 2009 - 19:30 | ![]() |
aantal posts:438 | haha als je die advertentie dan laat slingeren en dat komt in een wei terecht komt er een ezel binnen die lekker wil gaan eten |
studente bezorger | dinsdag 13 januari 2009 - 19:42 | ![]() |
aantal posts:35 | Te belachelijk voor woorde!! als iemand zo graag in de belangstelling wilde staan, ging ik al heel ni!!! groetjes |
smurfje journalist | dinsdag 13 januari 2009 - 20:24 | ![]() |
aantal posts:1570 | zuh is heel slim... maar ik sou het noojt doen.. hep juh allumaal swerfurs... | |
D0€ M@@® G€W00N D@$ @L G€K G€N0€G!!! |
Olam-Tjikke redacteur | dinsdag 13 januari 2009 - 22:02 | ![]() |
aantal posts:349 | raar..... |
nickie bezorger | woensdag 14 januari 2009 - 09:48 | ![]() |
aantal posts:14 | Naja zeg..... Wie doe nou zoiets..... Ik heb genoeg vrienden hor..... Gelukkig wel seg.... Se sal wel erg eenzaam zijn dan..... |
johanna bezorger | woensdag 14 januari 2009 - 11:08 | ![]() |
aantal posts:2 | ik zou het wel willen als ik ervoor betaald kreeg maar zoiets doe je toch niet |
Liisaa redacteur | woensdag 14 januari 2009 - 16:00 | ![]() |
aantal posts:300 | Nou hopelijk houdt ze er nog leuke kennissen aan over. | |
Naamsverandering 'Negerzoen' blijkt een reclamestunt - Www.OudNieuws.Web-Log.NL |