Tanken zonder te betalen
AMSTERDAM (ANP) - Een 58-jarige automobilist die er een gewoonte van maakte na het tanken weg te rijden zonder te betalen, is donderdag in Amsterdam door de politie in zijn kraag gegrepen. De man had dit jaar al minstens dertig keer ’gratis’ getankt. Dat maakte de politie bekend.
De politie had de man in de gaten toen hij met valse kentekenplaten zijn auto voltankte bij een tankstation aan de A2 ter hoogte van Breukelen. Nadat de man was weggereden zonder betalen haalde hij op een carpoolplaats de valse platen van zijn auto en reed hij richting Amsterdam.
Ter hoogte van de Amsterdam Arena hield de verkeerspolitie de man aan. De man is ingesloten voor verhoor. De auto, een witte Citroën, en de valse kentekenplaten zijn in beslag genomen.
Reacties (4)
schooltas journalist | vrijdag 21 november 2008 - 13:34 | ![]() |
aantal posts:1716 | Laat hem maar lopen rijbewijs inleveren |
helenos redacteur | vrijdag 21 november 2008 - 17:23 | ![]() |
aantal posts:306 | Nou ja zeg, zoiets doe je toch niet! | |
ik heb geen idee wat mijn handtekening moet zijn dus doe ik het zo maar;) |
Jaccovv bezorger | vrijdag 21 november 2008 - 19:23 | ![]() |
aantal posts:13 | das ok nie normaal... en mensen in de derde wereld maar armoede lijde.. astie daar zn geld aan zou geve oke maar nu... |