Eén op tien mensen voelt zich eenzaam
ALMERE - Eén op de tien Nederlanders voelt zich vaak eenzaam en ongelukkig. Dat blijkt uit onderzoek in opdracht van het Leger des Heils.
Het onderzoek, dat zaterdag werd gepresenteerd, geeft aan dat eenzaamheid niet alleen onder ouderen, maar ook onder jongeren voorkomt. Van de 18- tot 24-jarigen laat 12 procent weten zich vaak alleen en onbegrepen te voelen.
Een woordvoerder van het Leger des Heils spreekt over een „forse stijging” van het aantal Nederlanders dat geregeld met gevoelens van eenzaamheid kampt. Vijf jaar geleden werd eenzelfde onderzoek gehouden. Toen liet één op de twintig mensen weten vaak eenzaam te zijn.
De overgrote meerderheid van de ondervraagden geeft aan dat mensen in Nederland te veel op zichzelf zijn gericht en te weinig rekening houden met anderen.
Reacties (17)
darling redacteur | maandag 6 oktober 2008 - 17:08 | ![]() |
aantal posts:367 | k nie hor |
werk stagiair | maandag 6 oktober 2008 - 17:20 | ![]() |
aantal posts:83 | ook nie leuk daar moeten we iets aan doe |
margroet journalist | maandag 6 oktober 2008 - 17:54 | ![]() |
aantal posts:2881 | ik voel me niej egt eenzaam, maar r moet zekr wel wat aan gedaan worden als dat zo is! | |
B3VA is the best.. |
Music68 journalist | maandag 6 oktober 2008 - 18:02 | ![]() |
aantal posts:2078 | Wij ook..... |
ikke93 redacteur | maandag 6 oktober 2008 - 18:18 | ![]() |
aantal posts:448 | erg... | |
www.zondervaderleven.web-log.nl |
lottelien bezorger | dinsdag 7 oktober 2008 - 09:27 | ![]() |
aantal posts:19 | Ik hou vaak rekening met anderen. Dat moet ook vind ik, maar ik voel me echt nie eenzaam. Lijkt me ook nie fijn als dat wel zo is. |
maj verslaggever | dinsdag 7 oktober 2008 - 14:27 | ![]() |
aantal posts:973 | je voel je het meest eenzaam tussen een hele grote groep mensen.... | |
Willetje I love you 4 ever!! The best friends ooit! |
Peeet bezorger | dinsdag 7 oktober 2008 - 18:52 | ![]() |
aantal posts:9 |
Music68
correspondent schreef op maandag 6 oktober 2008 - 18:02 Wij ook..... zoek contact! wees er voor je naaste altijd bij! |