Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Kinderen opgesloten op school in India

    NEW DELHI - Een hoofdjuffrouw op een Indiase basisschool heeft 350 leerlingen tien uur lang opgesloten in een klaslokaal zonder eten en drinken. De juf miste geld uit haar portemonnee, berichtte de krant Hindustan Times vrijdag.

    Toen de ouders van de leerlingen hun kinderen hoorden schreeuwen, braken ze de deuren van het schoolgebouw open en lieten de kinderen gaan. Zeker tien kinderen waren flauwgevallen. De boze hoofdjuf, die 500 roepies (8 euro) miste, is geschorst.

    Reacties (19)

    LV
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:121

     

    riddertje
    bezorger schreef op zaterdag 20 september 2008 - 08:19

    doe je toch niet

    nee dat zou ik niet doen nee maar die juf dee t wel... 

     

    zeg ken ik jou?

    ik ken wel een ridder

     

     Derde Kamerlid der Statengeneraal
    eefjebeefje95
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:36

    dit is egt belagelijk!
    dat doeje tog niet!

    voor 8 euro!!!

    medelijden met die kinderen!

    gerard
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:44

    kinderbull !!!!!!!!!!!!!!!!

    -Marleen-
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:156

    Ik denk dat het behoorlijk zinvol was voor die vrouw, acht euro is heel veel als je arm bent hoor! Dat kunnen wij rijke westerlingen makkelijk missen ja!

    En die kinderen hebben veel meer respect voor leraren, dus voor hetzelfde geld hadden ze het binnen een kwartiertje terug gegeven. (of neit gestolen)

    Dat is een kant...

    «  1  2