Gevangenisstraf voor duimetende Deen
FREDERIKSBERG - Een 18-jarige Deen heeft 1,5 jaar celstraf gekregen omdat hij de duim van een vrouw afhakte met een bijl en het lichaamsdeel daarna opat. Dat besloot de rechtbank in Frederiksberg, schrijft de Deense krant Berlingske Tidende vrijdag.
De man werd onder druk gezet door de psychisch zieke vriend van de vrouw. Zijn vriend dwong hem twee jaar geleden in een schuur ten zuiden van Kopenhagen de vrouw, toen 19, te mishandelen. De vriend van de vrouw zit nog vast en moet in november voorkomen voor de mishandeling.
De aanklagers hadden 2,5 jaar geëist tegen de Deen. Zijn advocaten gaan in hoger beroep. Volgens hen is de straf van 1,5 jaar te zwaar, omdat de jongen onder dwang handelde en pas 16 was ten tijde van de misdaad.
Reacties (22)
jani_1993 redacteur | zaterdag 23 augustus 2008 - 18:00 | ![]() |
aantal posts:352 | vies.. |
goudvis stagiair | zaterdag 23 augustus 2008 - 19:34 | ![]() |
aantal posts:53 | sal wel hard geweest sijn die duim xxxxx |
sussie96 stagiair | zaterdag 23 augustus 2008 - 19:56 | ![]() |
aantal posts:62 | bah, zo iets doe je toch nie!! |
hannedoor bezorger | zaterdag 23 augustus 2008 - 22:41 | ![]() |
aantal posts:35 | ksoum een taakstraf geve. veel te jong voor de gevangenis.me een gevanenisstraf verpesten ze zen hele leve |
maj verslaggever | maandag 25 augustus 2008 - 11:33 | ![]() |
aantal posts:973 | bah.. na ja.. als je verslaaft aan duime ben...is dit ook wel een oplossing | |
Willetje I love you 4 ever!! The best friends ooit! |