Bedolven jongetje overleden
De 12–jarige jongen die maandag bedolven raakte op het strand in Groede (Zeeuws–Vlaanderen), is dinsdagochtend overleden.
Dat heeft de politie bekendgemaakt.
De jongen uit het Duitse Krefeld raakte bedolven toen het door hem gegraven gangenstelsel van enkele meters diep instortte. Een vriendje van de jongen zag de ingang van de gang instorten en sloeg direct alarm. Omstanders begonnen gelijk met graven. De jongen werd bewusteloos onder het zand vandaan gehaald en gereanimeerd. Hulpverleners, die snel ter plekke waren, namen het werk over tot de traumahelikopter aankwam. Na de reddingsactie werd hij in kritieke toestand overgebracht naar een ziekenhuis in het Belgische Brugge, waar hij dinsdag overleed.
Het is het derde kind dat in dit vakantieseizoen alleen al in westelijk Zeeuws–Vlaanderen bedolven raakt. De politie waarschuwt daarom met klem voor het graven in het duinzand, dat door de structuur ongeschikt is om mee te spelen.
Reacties (29)
okej bezorger | dinsdag 15 juli 2008 - 19:22 | ![]() |
aantal posts:8 |
| |
mbisschop |
xx bezorger | dinsdag 15 juli 2008 - 19:45 | ![]() |
aantal posts:11 | hey.. sorry mar je gaat toch g1 ruzie maken over discuseren of het niet erg genoeg is dat die jongen is overleden!!! Denk ff na wat je doet!! |
02H stagiair | dinsdag 15 juli 2008 - 20:00 | ![]() |
aantal posts:50 | vreselijk... hier zijn geen woorden voor... familie heel erg veel sterkte met dit overlijden van de jongen |
gerard bezorger | dinsdag 15 juli 2008 - 21:58 | ![]() |
aantal posts:44 | vreseslijk hoor |
lian bezorger | woensdag 16 juli 2008 - 09:42 | ![]() |
aantal posts:37 | ooooooooohhhhhhh.... echt erg | |
love everybody |
hoihoi journalist | woensdag 16 juli 2008 - 15:12 | ![]() |
aantal posts:2992 | sow... |
ninie bezorger | woensdag 16 juli 2008 - 17:20 | ![]() |
aantal posts:2 | echt erg.... goed dat de politie er nu goed wat van zegt |
GenM verslaggever | woensdag 16 juli 2008 - 19:43 | ![]() |
aantal posts:1033 | vreselijk, familie, kennisen enz. gecondeleert. |