Uitzetting voor 4 zussen dreigt na 13 jaar
DEN HAAG (ANP) – Tweede Kamerleden krijgen vrijdag op het Segbroek College in Den Haag een petitie met honderden handtekeningen om te voorkomen dat vier zussen uit Turkije na dertien jaar worden uitgezet. Dat heeft de middelbare school laten weten.
Twee van de zussen zitten nog op het Segbroek College, twee oudere zussen volgen een hbo–opleiding. Eind van de maand krijgen ze van de rechtbank te horen of ze na jarenlang procederen het land uit moeten.
„Het kan toch niet zo zijn dat de vier voorbeeldig functionerende, ingeburgerde meiden nog voordat zij hun opleiding hebben kunnen afronden naar het zogenaamde thuisland worden teruggestuurd", zegt het actiecomité van de school. De zussen willen in Nederland bij hun vader blijven die wel een verblijfsvergunning en de Nederlandse nationaliteit heeft. Jaren geleden hebben ze een aanvraag ingediend op grond van gezinshereniging. De moeder van de kinderen is in 1993 van de kinderen weggelopen. De vader liet ze een paar jaar later naar Nederland komen.
Reacties (19)
lollig correspondent | donderdag 10 juli 2008 - 13:06 | ![]() |
aantal posts:121 | fink ook |
hengst stagiair | donderdag 10 juli 2008 - 13:54 | ![]() |
aantal posts:51 | egt zielug voor die meiden, vil suc6 met handtekeningen verzamele | |
horselover |
Steffi redacteur | donderdag 10 juli 2008 - 19:43 | ![]() |
aantal posts:494 | Ik dacht dat er een paar maanden geleden was gezegd dat iedereen die langer dan 7 jaar op een verblijfsvergunning wachtte mocht blijven? |
hoihoi journalist | donderdag 10 juli 2008 - 21:26 | ![]() |
aantal posts:2992 | stom, en zkr ok na al die jaren pas!!!!!!!!!!!en as ze volop in hun opleiding zitte |
XxXx stagiair | donderdag 10 juli 2008 - 21:26 | ![]() |
aantal posts:70 | ow wat l8en!
| |
vakantie bijna voorbij!:S |
stag bezorger | vrijdag 11 juli 2008 - 10:04 | ![]() |
aantal posts:16 | 'k zou me handtekening daar ook wel voor geven ja ! |
hut bezorger | vrijdag 11 juli 2008 - 11:33 | ![]() |
aantal posts:10 |
nienuh
bezorger schreef op vrijdag 11 juli 2008 - 10:07 dat is ook zielig
|
juud bezorger | vrijdag 11 juli 2008 - 17:39 | ![]() |
aantal posts:13 |
XxXx
stagiair schreef op donderdag 10 juli 2008 - 21:26 ow wat l8en!
lachen??? liefde voor je medemens?? christelijke naastenliefde? |