Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Geen spelletjes meer voor Bhutanese politici

    THIMPHU (ANP/RTR) - In het parlement van Bhutan mogen wetgevers hun laptops niet meer meenemen naar het gebouw, uit angst dat ze hun tijd besteden aan het spelen van computerspelletjes.

    „De leden kunnen afgeleid worden door het spelen van spelletjes en het kijken van plaatjes”, zei de voorzitter van het parlement.

    Sommige wetgevers uit het Himalayaanse koninkrijk zijn het niet eens met het verbod. Zij stellen dat laptops handiger zijn dan het dragen van stapels papieren.

    Bhutan hield in maart de eerste democratische verkiezingen in de geschiedenis van het land.

    Reacties (5)

    schooltas
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:1716

    Tjonge te gek voor woorden.in Baas tijd spelletjes doen kinderachtig
    darling
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:367

    raar

    denkj da ze spelletjes gan spele!!!!!!!!!!!!!!!

    lkkr kinderachtig

     

    aardbei
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:328

    als je maar genoeg te doen hebt, doe je geen spelletjes... 'k spreek uit ervaring... wel een overdreven maatregel, trouwens!!!
     Zoals een zonnestraal een bloem doet opengaan, kan een vriendelijk woord een gezicht doen stralen
    TheFlyingDutchWoman
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:226

    Of course! Een laptop is toch alleen maar handig, ik geloof niet dat ze spelletjes doen. En al zouden ze het doen, dat is hun eigen verantwoording hoor. Een stapel papieren is nog ouderwets ook!
    hoihoi
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:2992

    pffffffffffff