Rouwen in Dujiangyan
DUJIANGYAN -Toen Lu ’s morgens riep „Ma, ik ga naar school!” kon zijn moeder Zhou niet vermoeden dat ze haar 16-jarige zoon niet meer zou terugzien.
Maar Lu is een van de vele scholieren die nog onder het puin bedolven ligt, nadat zijn school maandag instortte. Moeder Zhou, die zich ook in de school bevond voor een gesprek met Lu’s mentor, kon naar buiten rennen nog voordat het vier verdiepingen tellende gebouw als een kaartenhuis in elkaar stortte. Haar zoon ligt veertien uur later nog steeds onder de brokstukken.
Het lijkt er op dat alleen de mensen die zich op de begane grond bevonden de beving hebben overleefd. Zij konden op tijd naar buiten vluchten. De scholieren die op de andere verdiepingen waren, zijn vermoedelijk omgekomen.
Op het sportveld bij de school liggen tientallen lichamen, de meeste bedekt met witte lakens. Zwaar aangeslagen ouders steken kaarsjes aan bij de lichamen van hun kinderen.
Een moeder buigt zich huilend over het lichaam van haar dochter „Ik heb je hiernaartoe gestuurd voor onderwijs, maar wat je kreeg was de dood.”
Reacties (42)
Christinaa bezorger | dinsdag 13 mei 2008 - 13:58 | ![]() |
aantal posts:35 | Wat erg zeg! Veel sterkte toegewenst in deze moeilijke tijden.
|
altijd-blijven-lachen correspondent | dinsdag 13 mei 2008 - 14:07 | ![]() |
aantal posts:191 | waarom altijd rampen op de wereld???? | |
doe wel en zie niet om!! |
het-doet-pijn-als-je-verkering-uitgaat redacteur | dinsdag 13 mei 2008 - 14:33 | ![]() |
aantal posts:645 | wat is dat freselijk zeg!! |
margroet journalist | dinsdag 13 mei 2008 - 14:33 | ![]() |
aantal posts:2881 | heeeeel erg![]() | |
B3VA is the best.. |
mientjuh stagiair | dinsdag 13 mei 2008 - 14:59 | ![]() |
aantal posts:98 | Ach wat diep triest.. We kunnen ons niet bij voorstellen wat voor leed daar is in China.. En in Birma ook al.. Wat een ellende.. |
apie correspondent | dinsdag 13 mei 2008 - 16:53 | ![]() |
aantal posts:236 | altijd-blijven-lachen
correspondent schreef op dinsdag 13 mei 2008 - 14:07 waarom altijd rampen op de wereld???? door onze eigen schuld {{zonde}} , tis idd wel hil erg, die ramp in birma, die aardbeving, en nu dit... ![]() | |
ikkuuh love die ene!! |
Rasja redacteur | dinsdag 13 mei 2008 - 17:01 | ![]() |
aantal posts:319 | Dat is wel erg. Ik hoop dat dat hier nooit zal gebeuren. | |
Doe gewoon zoals je bent! |
Schatjuhhh correspondent | dinsdag 13 mei 2008 - 17:19 | ![]() |
aantal posts:121 | altijd-blijven-lachen
omdat dat de tekenen van de eindtijd zijncorrespondent schreef op dinsdag 13 mei 2008 - 14:07 waarom altijd rampen op de wereld???? |
williebrord bezorger | dinsdag 13 mei 2008 - 17:45 | ![]() |
aantal posts:12 | Ah,, Wat sneu!!! Veel sterkte toegewenst!!!
|
marietjuh redacteur | dinsdag 13 mei 2008 - 17:47 | ![]() |
aantal posts:372 | vreselijk!! alweer een ramp!! ![]() | |
ik zal u nooit vergeten!!(L) |
Konijntje bezorger | dinsdag 13 mei 2008 - 17:52 | ![]() |
aantal posts:7 | wat zielig ik kan er om huilen |
a-lovely-girl bezorger | dinsdag 13 mei 2008 - 18:44 | ![]() |
aantal posts:30 | altijd-blijven-lachen
correspondent schreef op dinsdag 13 mei 2008 - 14:07 waarom altijd rampen op de wereld???? door de zonden |
saartjjuhh redacteur | dinsdag 13 mei 2008 - 18:47 | ![]() |
aantal posts:529 | dat is erg zeg! maar is een cycloon nou een aardbeving of een hele harde wind? |