Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Bush wil honderden miljoenen voor voedselcrisis

    WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Bush heeft het Congres gevraagd om 770 miljoen dollar (500 miljoen euro) voor de strijd tegen de voedselcrisis.

    Met het geld moeten de sterke prijsstijgingen van voedsel worden bevochten en worden voorkomen dat er meer gewelddadigheden ontstaan door honger.

    „Met de nieuwe fondsen voor de internationale strijd die ik vandaag bekendmaak, sturen we een duidelijke boodschap aan de wereld dat Amerika de strijd tegen de honger de komende jaren zal leiden”, verklaarde Bush donderdag. Het nieuwe geld komt nog bovenop de eerdere 200 miljoen die het Witte Huis vrijmaakte voor de strijd tegen honger.

    Reacties (20)

    Aatjuh
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:349

    beter dan 770 miljoen dollar uit te geven voor de kanarie's op de canarische eilanden
    margroet
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:2881

    goeie zet!
     B3VA is the best..
    anneliessss
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:16

    Aatjuh
    correspondent schreef op zaterdag 3 mei 2008 - 12:43

    beter dan 770 miljoen dollar uit te geven voor de kanarie's op de canarische eilanden


    anneliesje

    wat fijn dat het eten heeft

    Trijntje
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:597

    Als de daad bij het woord wordt gevoegd: prima, heel goed.

    Maar ik vind het hypocriet: Eerst ergens een oorlog beginnen en vervolgens roepen dat je ergens anders de honger wel eventjes zal stillen en ejzelf daarbij als de 'leider' bestempelen.

    Freetjuh
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:367

    egt goet van hem

     

    «  1  2