Politiewagen rijdt fietster aan
BARNEVELD (ANP) – Twee politieagenten die in een onopvallende auto onderweg waren naar een aanhouding, hebben dinsdag op de Langstraat in Barneveld een 29–jarige vrouw op een fiets aangereden. De vrouw moest met diverse verwondingen naar het ziekenhuis, aldus een woordvoerder van de politie.
De agenten waren te hulp geroepen bij de aanhouding van twee mannen en een vrouw uit Leidschendam en een vrouw uit Barneveld, die geprobeerd hadden met een wisseltruc een voorbijganger op straat te beroven. Toen de politiewagen de straat inreed waar de beroving had plaatsgehad, reden de agenten de fietsende vrouw aan. Onderzoek moet uitwijzen of de agenten mogelijk te hard of roekeloos hebben gereden.
Reacties (52)
corah correspondent | donderdag 27 maart 2008 - 14:53 | ![]() |
aantal posts:108 | een fout is menselijk, hun deden het waarschijnlijk ook niet express |
annette bezorger | donderdag 27 maart 2008 - 16:52 | ![]() |
aantal posts:10 | Zeg vooroordelen kunnen we ook maar misschien deden ze het wel perongeluk dat moet nog uitgezocht worden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Lisanne95 correspondent | donderdag 27 maart 2008 - 17:13 | ![]() |
aantal posts:128 | oepss.... |
sjaccieh bezorger | donderdag 27 maart 2008 - 17:16 | ![]() |
aantal posts:6 | ik vind dat ze wel beter moeten uitkijken, maarja, iedereen doet weleens iets fout. ![]() |
drummer stagiair | donderdag 27 maart 2008 - 17:56 | ![]() |
aantal posts:50 | tgoeje vorbild...![]() |
live bezorger | donderdag 27 maart 2008 - 19:20 | ![]() |
aantal posts:11 | dat is nou ff wat anders ! |