Verlovingsring vliegt de lucht in
LONDEN (ANP/RTR) - Wat een prachtige aanzoek had moeten worden, liep uit op een ramp. Een 28-jarige Brit wilde zijn vriendin op een speelse manier ten huwelijk vragen door de verlovingsring in een ballon te stoppen.
Zijn vriendin moest de ballon kapot prikken op het moment dat hij het aanzoek zou doen. Maar zodra Lefkos Hajji de winkel uitliep rukte een windvlaag de ballon uit zijn hand. De heliumballon vloog met ring en al de lucht in.
De Brit heeft twee uur lang tevergeefs de ballon gevolgd met zijn auto, maar kreeg hem niet meer te pakken. In plaats van een aanzoek, moest hij zijn vriendin opbiechten dat hij 7200 euro had laten vliegen. Ze is woedend en wil niet meer met hem praten totdat hij een nieuwe ring heeft gekocht.
Reacties (56)
ik-heb-de-niet-vakantie-ziekte stagiair | dinsdag 18 maart 2008 - 17:53 | ![]() |
aantal posts:94 | ooooh wat zielig, die baalt echt vreselijk.. ring kwijt, en vriendin kwijt.....
tlijkt donald duck wel ;p |
aapjee bezorger | dinsdag 18 maart 2008 - 19:17 | ![]() |
aantal posts:35 | hij zou eiglijks zn telefoonnummer bij deze advertentie moeten zetten,of gwoon in de krant, dan kan die iemand, die hm vind hm bellen... |
Anne-Lize redacteur | dinsdag 18 maart 2008 - 19:21 | ![]() |
aantal posts:314 | haha |
hoi stagiair | dinsdag 18 maart 2008 - 19:55 | ![]() |
aantal posts:67 | ohoh wie doet er dan ook zo iets domss.... een beetje lompe actie hoOr.. maar wel grappig.!! XxX |
ienu correspondent | dinsdag 18 maart 2008 - 20:48 | ![]() |
aantal posts:149 | je doet je ring van €7200,- toch niet in een ballon? nou ja, hopen voor die brit dat die vrouw hem nog wil zien.... |
snijboon bezorger | dinsdag 18 maart 2008 - 23:35 | ![]() |
aantal posts:3 |
Wordt het voor die ring plons! of ring-kel-de-kinkel? |