SGP tegen meevaren Gay Pride
DEN HAAG (ANP) - Fractieleider Van der Vlies van de SGP vindt het „van de ratten besnuffeld” dat minister Plasterk met een eigen boot meevaart tijdens de Gay Pride die in augustus in Amsterdam plaatsheeft.
„Natuuurlijk is het goed dat het kabinet maatregelen neemt tegen geweld, discriminatie en intimidatie van homo’s of wie dan ook”, aldus de SGP-leider. „Maar daarvoor hoeft het ministerie toch warempel geen officiële boot te laten meevaren tijdens de Gay Pride”.
Van der Vlies kan zich niet voorstellen dat het hele kabinet achter het voornemen van Plasterk staat. Daar ziet het wel naar uit. De bewindsman nodigt zelfs CDA-premier Balkenende en vicepremier Rouvoet van de ChristenUnie uit om mee te varen. Plasterk denkt nog na over wat hij gaat aantrekken.
De Amsterdamse wethouder Carolien Gehrels zei in een reactie het absoluut niet met Van der Vlies eens te zijn. Zij voer tijdens de vorige Gay Pride mee met een boot van de gemeente en is ook dit jaar van de partij. „Ik wil meneer Van der Vlies heel graag uitnodigen om met ons mee te varen. Dan kan hij met eigen ogen zien dat het een mooi en waardig feest is”.
Lees het hele artikel op www.refdag.nl
Reacties (9)
martin1994 verslaggever | donderdag 6 maart 2008 - 15:46 | ![]() |
aantal posts:950 | Van der Vlies heeft groot gelijk!!! |
lindietje bezorger | donderdag 6 maart 2008 - 21:26 | ![]() |
aantal posts:39 | zeggehhh....mensjes, wij zijn echt niet beter als zij or! Sodom en Gomorra is het in heel Nederland, ook in de kerk! |