Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Rozen zijn rood, viooltjes blauw

    Roze kaarten en rode hartjes dringen zich in veel winkels op aan ieders oog. Volgens de kalender is het de week van de liefde. Dat is te merken ook. Ondanks dat blijft het moeilijk om iemand te laten weten dat je meer voor hem of haar voelt. Want wat is nou de beste manier?

    Onderstaande tips zijn altijd bruikbaar, het hele jaar door. Niet alleen nu, rond Valentijn.

    - Koop een kaartje en licht daarin een tipje van de sluier op.

    - Zet er in geen geval een suikerzoete tekst op. Wees origineel. Bedenk zelf een grappig gedicht. Dus niet: rozen zijn rood, viooltjes zijn blauw, ik hou van jou.

    - Je hoeft niet per se iets op het kaartje te zetten. Meestal staat er al een tekst op. Maar het is leuker om het persoonlijker te maken. Bijvoorbeeld dat je zijn of haar ogen zo mooi vindt of dat-ie je aan het lachen maakt.

    - Je hoeft niet direct op een kaartje je hele hart uit te storten. Bedenk wel: je weet niet zeker wat de ander voor jou voelt en vertrouwen in elkaar bouw je langzaam op.

    - Ook de naam hoef je niet per se op het kaartje te zetten. Dat ligt eraan of je wilt dat hij of zij weet wie je bent. Het is wel leuk om een kleine hint te geven. Je stuurt het kaartje toch omdat je hoopt dat hij of zij misschien reageert.

    - Als je echt niet wilt dat de ander erachter komt, dan kun je uit voorzorg een vriend of vriendin de tekst op de kaart laten zetten. Of je schrijft er iets met je linkerhand op: reken maar dat het handschrift onherkenbaar wordt.

    Cadeaus
    - Koop alleen een cadeau voor hem of haar als je zeker weet dat het niet direct richting de prullenbak gaat.

    - Wees erg voorzichtig met het kopen van cadeaus: maak het zeker niet te duur en laat het ook geen standaardpresentje zijn. Maak bijvoorbeeld zelf iets.

    Verkering
    - De allerbeste manier is het rechtstreeks te vragen. Niet via sms, e-mail, MSN of vrienden. Kijk daarbij recht in zijn of haar gezicht: het is nergens voor nodig om je te schamen. Bovendien is rechtstreeks vragen romantischer -als je tenminste het goede antwoord te horen krijgt- en je laat zien dat je lef hebt en de relatie veel waard vindt.

    - Verkering is iets kostbaars. Steek er tijd in om je relatie te onderhouden. Praat veel met elkaar. Probeer niet om lastige onderwerpen zoals het geloof en grenzen in het lichamelijk contact heen te draaien.

    Reacties (40)

    gerardo
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:7

    en als je nou lief bent.

    en als je nou eeen schat ben.

    doei van my

    Noortje14
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:43

    damesz
    bezorger schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 18:33

    O.o. er staat wel bij hoe je verkering moet vragen.. Maar uitmaken net voor valentijnsdag.. Hoe doe je dat dan??!! Ik vind t zo zielig voor 'm..


    Eerlijk zijn! denk maar.... Suc6 d'r mee!
    Noortje14
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:43

    jenny93
    bezorger schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 18:36

    Louisa
    bezorger schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 11:34

    En áls je nou linkshandig bent???? ;-)

    waar slaat da nou wir op

    Dat staat een paar berichten hierboven uitgelegd wat Louisa d'r mee bedoelde. Dan hoef jij er niet nog een keer op te reageren....! dat hebben al zat mensen gedaan.
    hartjepaardje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:19

    Coole tips!!!

    Aleenuh, volgens mij is die mail van yord een paar daagies te vroeg!?!

    Wel gappug hoor, mail van yord.

    hartjepaardje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:19

    vakantie-is-cool
    verslaggever schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 17:49

    stef
    stagiair schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 16:29

    jetskie
    bezorger schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 15:35

    EzZz
    bezorger schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 13:18

    Louisa
    bezorger schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 11:34

    En áls je nou linkshandig bent???? ;-)
    Lijkt me logisch ej! schrijf je met je rechterhand....

    dsahhhhhhhhhhhhhhhh
    of je schrijft het met een pen
    maar met een rode stift is ook wel errug leuk
    Jah!!! rood van HARTJE!!!

    Dreetje
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:144

    Waar verstuur je dat kaartje???
    hvjOuuww
    verslaggever
    Quote bericht
    aantal posts:1059

    ohh..super handige tips..ma..ik vin wel leuk hoa..valentijns.dag..
     ....love....
    jossy
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:209

    Louisa
    bezorger schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 11:34

    En áls je nou linkshandig bent???? ;-)

    lollig!!
     ILoveTheSun
    hoihoi
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:2992

    kvin idd ok da je;t ni via sms ofso moet vrage...

    dn zegk bij voorbaat al nee, ook al zou ikm leuk vinde!

    en idd, jongens toon je lef!

     

    maar vrdr wel goeie tips, heb me kaartje al op de bus, en hebt zo te zien goed aangepakt:P

    hoihoi
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:2992

    Louisa
    bezorger schreef op dinsdag 12 februari 2008 - 11:34

    En áls je nou linkshandig bent???? ;-)

    haha, dn doe je't met regts!
    «  1  2  3