Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Maaike Eikelboom (14) wint kennisquiz

    Ze leest graag; boeken, maar ook de krant. „Vooral Magneet en de Achterkrant.” ’t Is dan ook niet verwonderlijk dat ze de winnaar van de kennisquiz is. Ze haalde niet minder dan 800 punten. Beloning van Yord: een cadeaubon van 25 euro.

    Maaike Eikelboom

    Maaike Eikelboom

    Maaike -Calvijn College Goes, atheneum 3- is een favoriete speler van de taal- en kennisquiz op Yord. „Ik heb ze nu beide een keer gewonnen. In het begin speelde ik de kennisquiz wel zo’n tien keer per dag, totdat ik van bijna alle vragen het antwoord wist.”

    Je hobbys?
    „Ik maak regelmatig legpuzzels van 1000 stukjes. Ook houd ik veel van muziek. Ik speel zes jaar dwarsfluit, vaak samen met m’n zusje die ook een dwarsfluit heeft. En websites maken vind ik erg leuk. Ik heb het pas geleerd, omdat ik me verveelde en iedereen was er erg positief over. Dus misschien ga ik het nog wel vaker doen.”

    Wat ga je kopen voor de cadeaubon?
    „Boeken!”

    Ook een cadeaubon winnen? Speel dan nu de kennisquiz bij Playtime.

    Reacties (33)

    maartjeanne
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:17

    maartjeanne
    bezorger schreef op zaterdag 5 januari 2008 - 11:10

    ik speel ook dwarsfluit!!!!

    dwarfluiten is erg leuk. vooral als er een uitvoering is. doei!!!
    Nina
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:9

    ha maaike,

    Wat leuk zeg dat je gewonnen hebt!!! (Het stond wel op de site, maar ik had er nog niet verder over nagedacht.) Van harte GEFELICITEERD!

    zie je maandag weer, tot dan. greets janine

     

    06
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:14

    cooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    «  1  2  3