Zes bruidsparen trouwen tijdens nieuwjaarsnacht
ELST (ANP) – In het Gelderse Elst is maandag alles in gereedheid voor de gezamenlijke trouwerij van zes bruidsparen. Om even over twaalf in de nieuwjaarsnacht geven de bruidsparen elkaar het jawoord op een overdekte ijsbaan voor het gemeentehuis. De massale trouwerij is een idee van de plaatselijke ondernemersvereniging en de rotaryclub.
Een buitengewoon ambtenaar van de burgelijke stand zal de bruidsparen in het echt verbinden. De gemeente Overbetuwe heeft daarvoor toestemming gegeven. De gemeente heeft bovendien de ijsbaan aangewezen als tijdelijke trouwlocatie.
De lokale rotaryclub wil met de gezamenlijke trouwerij aandacht vragen voor festival Het Winterfestijn in Elst. Daar wordt onder meer geld ingezameld voor goede doelen.
Ria van Rossem en Theo Cornelissen waren een paar weken geleden het eerste stel dat zich aanmeldde. „Theo heeft mij al vaker gevraagd, maar het kwam er maar niet van. Daarom besloot ik hem te vragen" zegt Ria. „We wilden aanvankelijk een samenlevingscontract sluiten, maar trouwen op een ijsbaan in de nieuwjaarsnacht leek ons toch veel leuker".
Het stel had maar enkele weken om alles voor te bereiden. „Uitnodigen, kleding, het moest allemaal heel snel worden geregeld. Met dank aan een weddingplanner van de organisatie is het allemaal gelukt".
Bij de bruiloft zijn in totaal 150 genodigden aanwezig. „We verwachten ook veel belangstelling van het publiek", aldus een woordvoerster van de organisatie.
Na de trouwerij gaat het feest op de ijsbaan door tot drie uur in de nieuwjaarsnacht. „Daarna gaan we naar huis om te slapen en vervolgens gaan we dinsdagmiddag weer verder met feestvieren", zeggen Ria en Theo.
Reacties (33)
hoihoi journalist | maandag 31 december 2007 - 22:52 | ![]() |
aantal posts:2992 | gzelli... |
em95pie bezorger | dinsdag 1 januari 2008 - 10:39 | ![]() |
aantal posts:5 | Lijkt me aan de ene kant wel gezellig maar aan de andere kant ook niet.
|
Lisantjuh correspondent | dinsdag 1 januari 2008 - 13:01 | ![]() |
aantal posts:241 | das ok apart...![]() ![]() |
niet bezorger | dinsdag 1 januari 2008 - 13:15 | ![]() |
aantal posts:10 | hey leuk man gezelig al die lichjes buiten groetjes mij
|
niet bezorger | dinsdag 1 januari 2008 - 13:15 | ![]() |
aantal posts:10 | Cornelia
leuk manredacteur schreef op maandag 31 december 2007 - 18:44 t lijk me bes lollig, mar kzou t never wille... |
ik-houvan-bier correspondent | dinsdag 1 januari 2008 - 13:42 | ![]() |
aantal posts:192 | diit liijkt me echt niiks ann! |
Gerliinde stagiair | dinsdag 1 januari 2008 - 14:30 | ![]() |
aantal posts:84 | hahaha grappig maar wel een beetje onhandig!! Xx. |
vogeltju correspondent | dinsdag 1 januari 2008 - 16:07 | ![]() |
aantal posts:171 | dom zoiets... ![]() | |
oost, west, thuis best! |
chrisjuuh correspondent | dinsdag 1 januari 2008 - 19:02 | ![]() |
aantal posts:102 | dat lijkt mij egt nie leuk!! das tog een dag voor jou alleen?? met je vriend dan;) | |
meisje.. |
jossy correspondent | dinsdag 1 januari 2008 - 20:40 | ![]() |
aantal posts:209 | tis wel leuk bedagt mar ik zou et niet wille! | |
ILoveTheSun |
slingerberg bezorger | woensdag 2 januari 2008 - 08:34 | ![]() |
aantal posts:27 | oooooooooo! egt stom | |
Ik hou van iedereen die van mij houd.... |
theater stagiair | woensdag 2 januari 2008 - 11:25 | ![]() |
aantal posts:84 | lijk me wel leuk, Maar ik doe het toch maar niet..... |
nicolaas bezorger | woensdag 2 januari 2008 - 12:26 | ![]() |
aantal posts:33 | GEINIG MEN![]() | |
Simon Schouten |