Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Noord-Korea lokt christenen met nepgemeenten

    PYONGYANG - Het communistische regime in Noord-Korea heeft nepgemeenten gesticht om christenen te kunnen bespioneren.

    Dat meldt het Duitse persbureau Idea, dat zich baseert op The Daily NK, een nieuwsdienst die dagelijks bericht over Noord-Korea.

    Agenten geven zich volgens de nieuwsdienst uit voor christenen om het vertrouwen van gelovigen te winnen. Zij reizen ook naar China om geld en Bijbels voor Noord-Koreaanse christenen over de grens te smokkelen. Hun doel is om christenen op het spoor te komen die illegale contacten onderhouden.

    Langs deze weg ontvangt de Noord-Koreaanse geheime dienst ook geld uit Zuid-Korea dat christenen daar voor de vervolgde gemeenten in het Noord-Korea verzamelen.

    Reacties (56)

    nemo
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:26

    wie gaat er nu zomaar zijn eigen landgenoten vervolgen?

    vreselijk toch!

    TanteWil
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:253

    nou ja zeg

    doe je tog nie??

    dit is niet meer normaal

    dat is eigenlijk misbruik van het geloof

    ik vind dit meer dat is tog meer dan erg 

     

    Nova
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:15

    Marilou
    redacteur schreef op vrijdag 28 december 2007 - 12:22

    Wat ontzettend gemeen, laten we maar voor ze bidden!
    xxx my


    Idd...
    MarietJJ
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:189

    wat een rotstreek!!!
     <3 G.!
    sus
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:66

    ASOSIAAL zeg  BAH!!!

    ICK

    spriet
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:76

    sjakko, ik ben linda, jossy, en de rest, ik denk dat wel meer dit denken.. en het is natuurlijk waar, God heeft met alles een bedoeling.. maar zeker met zulke dingen is het moeilijk om dat te geloven.. zeker als er ook in de Bijbel staat: God is Liefde, en Hij zorgt voor Zijn Kerk... en ga zo maar door.. Ik denk net als 16-jarige dat de enige oplossing bidden is.. maar tegelijkertijd ook danken, dat wij nog wel vrijheid van meningsuiting hebben!!

    jaap-kaashoek
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:104

    Zwak van noord korea om het cristendom zo te vervolgen. Ik zie het zo: Ze zijn gewoon bang voor het cristendom omdat ze weten dat het iets krachtigs moet zijn. Wel erg dat die mensen daar en in veel andere landen er zo onder moeten leiden. laten we vooral om deze cristenen bidden. Ik vind het verschikkelijk dat je om je geloofsovertuigen wordt bespioneerd en in sommige gevallen zelfs gevangen wordt gezet.

    groeten: Jaap Kaashoek

     Wie heb ik in de hemel behalve U? Behalve U Verlang ik ook niets op aarde. psalm 73 vers 25
    herman1
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:154

    waar gaan we heen op deze wereld???
    jaap-kaashoek
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:104

    sJakkO
    correspondent schreef op vrijdag 28 december 2007 - 12:53

    oooooooooooooooooooooooooooooooohhhh,
    wat erug,
    hoe kan God dit toe laten???


    Dit is een moeilijke vraag, maar als je kijk naar de geschiedenis, zie je eigenlijk dat dit soort dingen van alle tijden is. Keiser Nero van de romeinen vond het 'leuk' en 'vermakelijk' om cristenen in een theater voor de leeuwen te gooien. in sudan worden christenen mishandelt en als slaven verkocht en niet te vergeten de jodenvervolging in de 2de wereldoorlog. (6 miljoen joden verliesen het leven omdat één man zijn ziel verloor). Allemaal voorbeelden van vervolging om godsdienst of ras. En god lijkt dit allemaal maar toe te laten. Maar ik zie dan ook weer goede dingen in china worden christenen niet meer te lang vas gezet in de cel omdat ze hebben ontdekt dat als je een christen in de gevangenis zet er veel meer uitkomen. Open doors smokkelt bijbels in dit soort landen. allemaal voorbeelden van dat god hier wel wat aan doet.

    we moeten vooral blijven bidden en hoop houden voor deze mensen.

    Jaap Kaashoek.

     Wie heb ik in de hemel behalve U? Behalve U Verlang ik ook niets op aarde. psalm 73 vers 25
    mirja
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:2

    Dit is zooooow vreselijk gemeen he!!! hoe kan je het ooit verzinne....

    j kan je eigen landgenoten niet eens meer vetrouwen....

    kdenk dat z dan wel op Iemand Anders dan vertrouwen...

     

    xxxxxxxxx

    tfk
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:87

    tekenen van de eindtijd...          zijn wij bereid??? laten we voor hen bidden..
    VeChTrtJE
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:2

    ooo gemeen

    dan vertrouw je niemand meer

    LisaLisaLisa
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:300

    Wat erg! Dan weten ze helemáál niet meer, wie ze nog kunnen vertrouwen...

    www.oudnieuws.tk

     Naamsverandering 'Negerzoen' blijkt een reclamestunt - Www.OudNieuws.Web-Log.NL
    veijer
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:17

    wat vals mogen ze niet vrij god dienen

    echtvals!!!!!!!!!!!!!!!!

     swert
    syw
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:12

    OH!!! DAT IS ERG, DAT MENSEN DAT DOEN. GELD GEVEN AAN VERVOLGDE CHRISTENEN WAAR HET GENEENS AANKOMT!!!   
    «  1  2  3  4  »