Yord herfst logo
Home      Zoeken      
<p>Slideshow Amalia</p>

Slideshow Amalia

    Feliciteer Amalia op Yord

    Prinses Amalia viert vrijdag 7 december haar vierde verjaardag. Wil jij de prinses feliciteren? Klik op Reageer ook en laat een gelukwens achter. Yord stuurt de reacties naar de jarige prinses. 

    Prinses Amalia.

    Prinses Amalia.


    Prinses Amalia is de oudste dochter van prins Willem-Alexander en prinses Máxima en het zusje van Alexia (2) en Ariane (8 maanden). Ze werd geboren in het Bronovo Ziekenhuis in Den Haag, op 7 december 2003.

    De toekomstige kroonprinses is de tweede in de lijn van de troonopvolging. Haar titels zijn Prinses der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau. Amalia's namen luiden: Catharina-Amalia Beatrix Carmen Victoria.

    Volgende week, op 10 december zal Amalia voor het eerst naar school gaan. Haar ouders hebben gekozen voor de openbare Bloemcampschool in Wassenaar. Het is een gewone school, maar wel een in een chique wijk met veel villa’s. De kinderen op de school scoren ook bovengemiddeld. De prinselijke ouders hebben voor het openbaar onderwijs gekozen, ondanks de aanwezigheid van protestants-christelijke scholen. Amalia krijgt in hogere klassen wel Bijbelse geschiedenisles.

    De Bloemcampschool is „verheugd en vereerd” met de komst van het toekomstige koninginnetje. Welke maatregelen de directie heeft genomen, wordt niet bekendgemaakt. Wel is de nieuwsbrief van de site van de school (http://www.bloemcampschool.nl/) verdwenen. Die wordt voortaan via e-mail verspreid.

    Haar eerste dag op school moet voor Amalia net zo verlopen als voor andere kinderen, vinden haar ouders. Daarom zijn maandag maar een paar cameraploegen, een paar fotografen en een enkele verslaggever welkom om de aankomst te registreren. De ouders en prinses Amalia gaan bij aankomst direct de school in. Prins Willem-Alexander en prinses Máxima willen zo voorkomen dat Amalia in een zee van flitslicht van fotografen terechtkomt.

    Wil jij prinses Amalia feliciteren met haar vierde verjaardag? Klik op Reageer ook en laat een gelukwens achter. Yord print alle reacties uit en stuurt deze naar de prinses. Als er een reactie van het Koninklijk Huis komt, wordt deze op Yord geplaatst.

    Reacties (410)

    Liann
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:1

    Hey Amalia,

    Van harte gefeliciteerd met je verjaardag!

    veel suc-6 op school!

    de groetjes van Lianne

    ettie
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:43

    heey Amalia,

    gefeliciteerd joh!!!!

    en je mag nu zeker ook naar sgol???

    leuk hoor!!!

    groetjes ikke

     

     

    lienlees
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:184

    HA AMALIA BEN JE AL BIJNA 4 JAAR

    groot hoor marre je gaat toch wel goed je best doen op school

    een meisje

    A-n-d-r-e-a
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:199

    HA Amalia!!!!!!!

    Wat een grote meid word je al!!!!!! Heelveel plezier op je nieuwe school! Dat je maar veel vriendinnetjes mag krijgen!!!!! En dat je later ook net zo groot word als je moeder!!

    Ik hoop ook dat je van de Heere Jezus mag gaan houden!!!!

    Een verjaardagsknuffel van Andrea

    En geef ook maar een knuffel aan je zusjes en papa en mama!!

    Ik hoop dat ik je een keer in het echt ziet want je ziet er altijd zoooo leuk uit op alle foto's!!!!!

     WEET JE HOE BIJZONDER! WIJ PASSEN ALLEMAAL IN HET PLAN VAN GOD! NIEMAND IS HIER VOOR NIETS!!! Ook al
    nello
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:145

    Heey Amalia!

    Gefeliciteerd met je verjaardag en nog heel veel jaren eej.

    Nu mag je naar school. Goed je best doen !

    Groetjes Marnel

     Don't worry, be happy
    affyxx
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:31

    lieve Amalia,

    van harte gefeliciteerd met je 4e verjaardag! nu mag je naar school, dat is leuk!

    groetjes, ook aan papa, mama, en je zusjes Alexia en Ariane

    Doei  af

    muisjuh
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:129

    Hoi Amalia!!

    Gefeliciteerd met je 4e verjaardag!! Groot, hoor Een hele fijne dag en een leuke verjaardag nog...Veel plezier op school!

    Groetjes Annemieke

    paard15
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:13

    hoi Amalia

    wat leuk dat je jarig bent en doe de groetjes aan papa mama en je zusjes

    groetjes arie schot

     

    eWiee
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:294

    ha Amalia,,

    van harte gefeliciteerd met je verjaardag!!

    ik wens je een fijne dag toe!!

    veel plezier op school!

    groetjes Geeske

    Hester
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:43

    hoi Amalia,

    Gefeliciteerd met je verjaardag! Je bent nu eindelijk 4... nu mag je naar school! veel succes en plezier op school! En natuurlijk een hele leuke verjaardag met veel kadootjes!

    groetjes Hester

    joowie
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:4

    hey prinses Amalia!!!

    van harte gefeliciteerd!!! wat word jij groot!!!

    nu mag je naar school!!! het is heel leuk op school hor!!! dus doe je best maar

    kusje mij

    mimz
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:23

    Ha Amalia,

    Hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag.

    Een leuke dag met de familie.

    Nog vele jaren.

    Doeiiii.

    leotje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:13

    hey prinsesje

    Gefeliciteerd, veel succes op school en doe de groetjes aan je juf!

    groetjes Leonieke Moerdijk

    girllll
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:14

    lieve Amalia

    Gefeliciteerd met je vierde verjaardag.. leuk dat je nu naar school mag..

    Een fijne verjaardag toegewenst en heeel veeeel plezier op school

    kuss Anette

    Eefje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:14

    Lieve Amalia

    Van harte gefeliciteerd met je 4e verjaardag

    Een fijne dag en veel succes op school

    Gr Mirjam en Hanna

    [1]  «  3  4  5  6  7  8  9  »  [28]