Joran van der Sloot gearresteerd
ARNHEM (ANP) - Joran van der Sloot is woensdag in Arnhem aangehouden als verdachte in de verdwijningszaak van Natalee Holloway. De arrestatie volgde op een verzoek van het openbaar ministerie op Aruba.
Reden voor de aanhouding van Van der Sloot is volgens het OM zijn betrokkenheid bij doodslag dan wel (zware) mishandeling van het spoorloos verdwenen meisje met de ’dood ten gevolge’.Op Aruba werden woensdag ook de twee broers Deepak en Satish K. op dezelfde gronden aangehouden, zo liet de hoofdcommissaris van politie op het eiland woensdag weten. Samen met Joran van der Sloot en de twee broers ging de 18-jarige Natalee op 30 mei de nacht in. Ze werd daarna nooit meer teruggevonden.
Van der Sloot (20) werd in 2005 ook al een keer aangehouden. Bij gebrek aan bewijs werd hij vrijgelaten. Van der Sloot zou haar na het avondje stappen naar eigen zeggen op het strand alleen hebben achtergelaten. In eerste instantie loog hij daarover tegenover de politie.
Hij wordt nu verdacht van betrokkenheid bij doodslag op het Amerikaanse meisje dat eind mei 2005 op Aruba verdween.
De politie arresteerde sinds de verdwijning in totaal tien mensen, maar inmiddels waren die allemaal weer vrijgelaten. Eerder dit jaar verscheen een boek waarin Joran van der Sloot zijn versie van het verhaal uit de doeken doet. Hij biedt daarin zijn excuses aan tegenover de familie van Holloway. Ook de vader van Joran, Paul, zat in 2005 enkele dagen vast in verband met de verdwijning.
Reacties (8)
het-doet-pijn-als-je-verkering-uitgaat redacteur | donderdag 22 november 2007 - 14:41 | ![]() |
aantal posts:645 | ergg...... |
lisjuhh redacteur | donderdag 22 november 2007 - 16:57 | ![]() |
aantal posts:349 | de hele familie in de bak... |
A_love_R stagiair | donderdag 22 november 2007 - 19:03 | ![]() |
aantal posts:68 | pfffffffffffffff dan durf je wel zeg |
ser bezorger | donderdag 22 november 2007 - 19:22 | ![]() |
aantal posts:34 | ey
sterkte in de gevangenis
|
gertmathilde bezorger | donderdag 22 november 2007 - 20:44 | ![]() |
aantal posts:9 | Brute agent ouwe![]() ![]() |
stef correspondent | donderdag 22 november 2007 - 20:57 | ![]() |
aantal posts:149 | dat ze hem zo op de foto mogen zetten!!!!!!!!!!! | |
hoiboy |
giechelmeid12 journalist | vrijdag 23 november 2007 - 06:27 | ![]() |
aantal posts:1565 | errug | |
sgat ik hou van je voor altijd!!! |
jootjebootje stagiair | vrijdag 23 november 2007 - 07:53 | ![]() |
aantal posts:83 | ergg |